reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie Kobietki :) powiedzcie jak to u Was z tymi mdłościami... Czy tylko rano ? Wymiotujecie? Ja dziś rano miałam pierwsze poważne starcie po otwarciu lodówki ... Myślałam że nie dolecę do łazienki ale na szczęście ... Ustało :p
Ja mam mdłości cały czas, ale bez wymiotow

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez mam mdłości prawie caly dzien bez wymiotow narazie, przechodzi mi dopiero na wieczor i wtedy mam ochote by cos zjesc, zjem, mija godzina i znowu cos mi sie chce, ale tak objadac sie na noc to slabo i mysle sobie ze rano sobie to zjem a z kolei rano to nic przelknac nie moge :hmm:
 
Ja mdłości prawie wcale nie mam, nie mam ochoty na coś szczególnego do jedzenia ani na żadne smaki, ani humorów nie mam, brzuch nie boli ani piersi, senna też jakoś szczególnie nie jestem, a na siku sama nie wiem czy częściej chodzę. Gdyby nie to że widziałam kropeczkę za nic w świecie nie uwierzylabym że jestem w ciąży
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny
Ja też mam lekkie mdłości, wyostrzył mi się węch, pobolewają piersi no i jestem bardziej senna. Dziś wizyta o 17 30... Już mam stresa. Jeszcze muszę podejść do rodzinnej po wyniki. Później dam znać, i trzymam kciuki za pozostałe wizyty. [emoji106]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Mnie mdłości już tak często nie dopadają. Wrócił mi wilczy apetyt (niestety), tylko wieczorami na nic nie mam ochoty i głowa mnie boli. Piersi mnie nie bolą, czasami trochę brzuch. A i mam bardzo wyraźne sny, wczesniej nie pamiętałam ich tak dokładnie.

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Ja strasznie przechodze ta ciaze. Nie mam sil, caly czas chce mi sie spac i na przemian mnie mdli albo bym jadla [emoji26]

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro mają sprawdzić przyrost bety brzuch mnie pobolewa jak sie podcieram to mam plamienia.Daja cyklonamine jak dobrze pisze i duphaston.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki Bogu że krwawienie ustało- plamienie oznacza że resztki krwi sie oczyszczają... Wszystko będzie dobrze, zobaczysz [emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Hej mnie nadal mdli[emoji26] herbatka z imbirem nie pomaga nadal brak sił.

Wczoraj powiedzieliśmy o ciąży rodzicom moim i męża i rodzenstwu, wszyscy zareagowali śmiechem i byli bardzo bardzo zaskoczeni[emoji32] bo jak wiecie mój mąż od roku powtarzał ze już więcej nie będziemy mieć dzieci ze parka wystarczy.
Oczywiscie byly żartobliwe komentarze że nie wiemy jak się zabezpieczać itp.[emoji12]
Ale wszyscy przyjęli to pogodnie i gratulowali nam. Nawet teściowa mnie pocieszala ze bedzie dobrze mimo że taka mała różnica wieku.
Jedynie jeszcze nasz 7 letni synek nie wie. Powiemy mu jak już zrobię usg w 12tc no chyba ze ktoś się wygada. [emoji53]

Witam nowe mamy.

[emoji110][emoji110] za dzisiejsze wizyty, miłego dnia [emoji4]
 
reklama
Ja mdłości prawie wcale nie mam, nie mam ochoty na coś szczególnego do jedzenia ani na żadne smaki, ani humorów nie mam, brzuch nie boli ani piersi, senna też jakoś szczególnie nie jestem, a na siku sama nie wiem czy częściej chodzę. Gdyby nie to że widziałam kropeczkę za nic w świecie nie uwierzylabym że jestem w ciąży

Tak samo mam ja :) bardzo żądło mam jakiekolwiek dolegliwości. Nawet już brzuch mnie nie boli jak na okres


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry