reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jestem po wizycie [emoji16] Pęcherzyk 5mm Ale słaby aparat więc mało co było widać... Za godzinę będę miała jeszcze wynik kontrolnego hcg [emoji16] Na kolejne usg wybiorę się już prywatnie za jakieś 2 tygodnie... Jak wytrzymam [emoji23][emoji23][emoji23]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Siedzę w poczekalni u gin i tupię nogami, z ciekawości, przerażenia... [emoji32]
Witam nowe koleżanki [emoji4]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Siedzę w poczekalni u gin i tupię nogami, z ciekawości, przerażenia... [emoji32]
Witam nowe koleżanki [emoji4]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
Dasia, daj znać jak było. Ja mam wizytę wieczorem i choć do tej pory to pomnie spływało, nie umiałam zasnąć w nocy. Boję się, że moja gin ( a zna mnie 20 lat) powie, że mnie porąbało. Kobitka to świetny lekarz, ale mega bezpośrednia i impulsywna jest.
 
To chyba jest tak, że im więcej musisz ogarnąć, tym lepiej się organizujesz :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie taka mam nadzieję,ale jednak lekko mnie przeraża to wszystko,tym bardziej różnica 2,5 roku między mlodszymi...:sorry2:


Jestem po wizycie [emoji16] Pęcherzyk 5mm Ale słaby aparat więc mało co było widać... Za godzinę będę miała jeszcze wynik kontrolnego hcg [emoji16] Na kolejne usg wybiorę się już prywatnie za jakieś 2 tygodnie... Jak wytrzymam [emoji23][emoji23][emoji23]

hchy3e3klmq5cy16.png

Super,że wszystko ok. Dasz radę wrzucić fotkę? :)

Siedzę w poczekalni u gin i tupię nogami, z ciekawości, przerażenia... [emoji32]
Witam nowe koleżanki [emoji4]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png

Daj znać,na pewno będzie dobrze.
 
Właśnie taka mam nadzieję,ale jednak lekko mnie przeraża to wszystko,tym bardziej różnica 2,5 roku między mlodszymi...:sorry2:




Super,że wszystko ok. Dasz radę wrzucić fotkę? :)



Daj znać,na pewno będzie dobrze.
Nie brałam fotki bo naprawdę marna jakość... Ale następnym już napewno się pochwalę [emoji16]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Ja myślę, że taka różnica jest dobra i dla dzieci i dla rodziców. Moja 2,5 latka jest bardzo samodzielna a przy tym bardzo chętna do pomocy, także i przy młodszej. Między nimi buduje się więź, my nie zapomnieliśmy jeszcze o pieluchach (niestety) a i z ciuszkami i akcesoriami nie mamy problemów bo są po starszej :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry