reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć wam :) Ja bym dzisiaj najchętniej nie wychodziła z łóżka.
Odliczam do jutrzejszej wizyty, pewnie pół nocy nie będę mogła spać:wink::-) :)
Dziewczyny, czy któraś wie jak to jest w Niemczech jeśli chodzi o ciąże?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana,ja mieszkam od ponad 6 lat w Niemczech,urodziłam tu drugie dziecko,pytaj o co chcesz. :)
 
reklama
Witam, jeśli pozwolicie to i ja dołączę do Was. Wstępny termin porodu mam na 10.10. Mieszkam w UK więc pierwsze USG będę miała w 12tyg. Jest to moja 3 ciąża. Mam 2 cudne córki (2,5 roku i 6 miesięcy) i tym razem licze, że będzie chłopak ;) każda z trzech ciąż jak najbardziej planowana [emoji5]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomyślałam, że będzie raźniej się skonfrontować z innymi przyszłymi mamusiami :) ale muszę trochę poznać to forum, gdyż jestem tu pierwszy raz :)
 
I ja tym razem doszłam do wniosku, że miło będzie z kimś pogadać o ciążowych przypadłościach i nie truć ciągla mojemu M. [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
karolla89 u mnie też trzecia ciąża :) Widzę,że masz małą różnicę między dziećmi...jak sobie radzisz?
ilona witaj, rozgość się :)
 
reklama
karotka00 bywa ciężko ale to przez to, że jestem nerwowa ;) najmłodsza zaczyna przesypiać mi noce więc wstaję rano nawet wypoczęta. Starsza czasem broi ale coraz częściej bawi się z siostrą co daje mi chwile dla siebie. Szczerze to myślałam, że będzie gorzej z dwójka. I fakt, że sobie dajemy rade popchnął mnie do decyzji o trzecim dziecku.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry