reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny , ale test ciążowy Alki miala pozytywny czyli do zagnieżdżenia doszło !

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t4d [emoji235]
 
reklama
Porobia badania , sprawdza i sie wyjaśni co i jak...
Ja 5mm pęcherzyk miałam w 4tc , wiec jest nadzieja .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t4d [emoji235]
 
Alkinisha trzymam kciuki aby wszystko było dobrze ;)
Dziewczyny piękne te wasze fasolki na usg :yes:
Witam nowe mamusie pazdziernikowe :-) :)


Nie mogę usnąć , jeszcze mnie nosi ze stresu , kłuje mnie w sercu chyba mam jakąś nerwicę ciężarnych :o Najgorsze jest to że irytuje mnie tylko mój mąż :onormalnie odkąd jestem w ciąży denerwuje mnie wszystko co on robi , jak byłam na cały weekend sama u rodziców w innym mieście to czułam taki wewnętrzny spokój , wyciszyłam się a dzisiaj wróciłam do swojego domu i już wkurw na potęgę :baffled: czasem mam powody nie powiem , pracuje u niego w firmie i niestety jak on zawala terminy u klientów to opierdziel zbieram ja bo tylko ja mam z nimi styczność, dwa że jeszcze przed ciążą obiecał mi że jak zajde w ciąże to rzuci fajki razem ze mną , oczywiście skonczyło się na tym że rzuciłam tylko ja , jak tylko zobaczyłam dwie kreski na teście ...
 
Ostatnia edycja:
Alkinisha trzymam kciuki aby wszystko było dobrze ;)
Dziewczyny piękne te wasze fasolki na usg :yes:
Witam nowe mamusie pazdziernikowe :-) :)


Nie mogę usnąć , jeszcze mnie nosi ze stresu , kłuje mnie w sercu chyba mam jakąś nerwicę ciężarnych :o Najgorsze jest to że irytuje mnie tylko mój mąż :onormalnie odkąd jestem w ciąży denerwuje mnie wszystko co on robi , jak byłam na cały weekend sama u rodziców w innym mieście to czułam taki wewnętrzny spokój , wyciszyłam się a dzisiaj wróciłam do swojego domu i już wkurw na potęgę :baffled: czasem mam powody nie powiem , pracuje u niego w firmie i niestety jak on zawala terminy u klientów to opierdziel zbieram ja bo tylko ja mam z nimi styczność, dwa że jeszcze przed ciążą obiecał mi że jak zajde w ciąże to rzuci fajki razem ze mną , oczywiście skonczyło się na tym że rzuciłam tylko ja , jak tylko zobaczyłam dwie kreski na teście ...

Pocieszę cię ze mój mnie wkurza jak nikt inny od samego dnia ślubu [emoji23] a odkąd jestem w ciąży to mu się obrywa codziennie normalnie. Zołzą się taka stałam ze szok... aż go moja mama pocieszała ze to normalne i mi przejdzie


Dziewczyny życzę Wam miłej nocy :)
Alkisha trzymam mocno kciuki!!! [emoji255][emoji175] dla ciebie i kropeczka który na pewno tam jest!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie [emoji7]
Widać każdy inaczej reaguje bo ja bardzo dobrze się czuje gdyby nie nie bolące piersi nie byłoby różnicy [emoji6] etap spania chyba już mi przeszedł bo już nie czuje się taka senna i nie śpię całymi dniami [emoji6]

 
@Alkihisa daj znać jak się sprawy mają kochana :)

Haha za to mój mi mówi cały czas, że taka tulaśna się zrobiłam, aż do przesady :p
Choć czasem też mnie tak wkurzy, że łooo, aż mam ochotę sama to dziecko wychować :p ale szyybko mi mija hehe :p
 
Ja za to mam straszne huśtawki nastrojów [emoji12] W jednej chwili się śmieję, za chwilę zaczynam płakać, a później robię się czerwona ze złości [emoji23][emoji23][emoji23] Ale mój mężuś dzielnie to znosi [emoji16][emoji16][emoji16]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry