reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witam się z rana i ja :)

ja jedyne co odczuwam to senność. Ale to wynika zapewne z tego, że budzę się w nocy. Mam to mniej więcej od czasu kiedy się zadziało. Dokładnie to samo było przy pierwszej ciąży więc coś jest na rzeczy ;)

na wizytę jadę o 9.30 ale zaraz po niej do pracy więc odezwę się dopiero wieczorem co i jak :)
trzymam kciuki za pozostałe wizyty i życzę Wam Babeczki miłego dnia!
 
reklama
Cóż... Ja dziś prawie zaliczyłam pierwszego za przeproszeniem rzyga ale chyba z rana nie ma czym psiknęłam sie jakimś dezodorantem którego dawno nie używałam i mnie aż zemdliło. Musiałam sie zaraz wykąpać i przebrać bo bym nie zniosła tego "smrodu". Oprócz tego wszystkie wędliny są dla mnie za słone ale ciągle mam na.noe ochotę byle do przodu. Pozdrawiam
 
Witajcie Kobietki :) powiedzcie jak to u Was z tymi mdłościami... Czy tylko rano ? Wymiotujecie? Ja dziś rano miałam pierwsze poważne starcie po otwarciu lodówki ... Myślałam że nie dolecę do łazienki ale na szczęście ... Ustało :p
 
Trzymam kciuki dziewczyny, ja tez wizytuje o 11 30, a potem do pracy. Wczorajsza zmiana do 23 skutecznie mnie wykonczyla:(

Alkihisa a sprawdzaja przyrost bety? To by wszystko wyjasnilo, ale jak nie wiesz kiedy byla owu dokladnie to sie moglo wszystko poprzestawiac :)

U mnie wczoraj i dzisiaj mdlosci slabsze, ale czasem jest ciezko, najgorzej z zapschami cudzych perfum
 
Mnie mdli o różnych porach dnia, nie ma reguły. Dziś przeżyłam horror z rana (budzę się o 5 wiec 8.30 to prawie południe [emoji4]) gdy wstawialam rosół do gotowania. Kurczak nie zrobił na mnie wrażenia ale surowy antrykot juz tak. Fuuuj. A co do nastroju to płacze na reklamach nawet wiec też masakra [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Alkihisa daj znać jak się sprawy mają kochana :)

Haha za to mój mi mówi cały czas, że taka tulaśna się zrobiłam, aż do przesady [emoji14]
Choć czasem też mnie tak wkurzy, że łooo, aż mam ochotę sama to dziecko wychować [emoji14] ale szyybko mi mija hehe :p
Jutro mają sprawdzić przyrost bety brzuch mnie pobolewa jak sie podcieram to mam plamienia.Daja cyklonamine jak dobrze pisze i duphaston.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki dziewczyny, ja tez wizytuje o 11 30, a potem do pracy. Wczorajsza zmiana do 23 skutecznie mnie wykonczyla:(

Alkihisa a sprawdzaja przyrost bety? To by wszystko wyjasnilo, ale jak nie wiesz kiedy byla owu dokladnie to sie moglo wszystko poprzestawiac :)

U mnie wczoraj i dzisiaj mdlosci slabsze, ale czasem jest ciezko, najgorzej z zapschami cudzych perfum
Tak jutro mam zlecenie do sprawdzenia
witam się z rana i ja :)

ja jedyne co odczuwam to senność. Ale to wynika zapewne z tego, że budzę się w nocy. Mam to mniej więcej od czasu kiedy się zadziało. Dokładnie to samo było przy pierwszej ciąży więc coś jest na rzeczy ;)

na wizytę jadę o 9.30 ale zaraz po niej do pracy więc odezwę się dopiero wieczorem co i jak :)
trzymam kciuki za pozostałe wizyty i życzę Wam Babeczki miłego dnia!


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam mdłosci cały dzień. Co jakiś czas podrywa mnie do wymiotów szczególnie jak o nich pomyślę albo o jedzeniu. Ale udaje mi się je zahamować. Dzisiaj rano miałam problem bo muszę wziąść 30 min przed jedzeniem euthyrox no i ok. Tylko zaraz dobrze by było coś zjeść bo już się zaczyna. Dzisiaj ledwo co powstrzymałam wymioty. Więc nie wiem jak to rozwiązać. Tabletka musi być na czczo a mój żołądek nie może być pusty. :-) a do tego dopadło mnie choróbsko. Gardło i głowa. Ehhh

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
Ja nie mam praktycznie żadnych dolegliwości, w piątek odrzuciło mnie od surowego mięsa, ale w sklepie,w domu było już w porządku. Bolące piersi i sikanie. To wszystko.
Nadwrażliwość.... mam nerwicę, jak nie biorę leków to jestem ciągle nadwrażliwa, a teraz nie biorę [emoji48][emoji48][emoji48]


yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry