reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja tez ostatnio widzialam sie ze znajomymi i wszyscy pili i ja bym normalnie tez, wiec wkrecilam ze jestem po chorobie i biore jeszcze antybiotyk. Ale jedna znajoma tak walkowala ten temat, ze masakra a na co jestem chora, nie wygladam na chora, ile jeszcze mi zostalo dni do końca brania itp. Myslalam ze sie spale ze wstydu od tych klamstw :p za tydzien znowu sie widzimy i nie wiem co wymysle 8-)

ha, ha! ja tez to samo zrobiłam w pierwszej ciąży! wiecznie na antybiotyku! Dlatego nie pije, taka blada jestem i źle się czuję :p

Z dolegliwości nic nie mam,za to dziś na kolację wciągnęłam 3 naleśniki z nutellą i bitą śmietaną [emoji48] zaznaczę, że od 20 lat słodkie i cukier mnie nie wzrusza, wolę śledzie [emoji6] nawet synowie byli zaskoczeni [emoji3] ale pytali czy okres mam [emoji23][emoji23][emoji23]

z tym okresem rewelacja :rofl::-) :):p !!!

Moze być ciąża młodsza tylko aż tak dużo 7tyg po OM a po tej becie co wyszła stwierdzili ze ma 3-4tyg.Więc pęcheezyk by się zgadzał chyba do wieku bo ma 7mm
Leże w szpitalu

no to super! trzymam mocno kciuki za Ciebie i żeby wszystko dobrze się skończyło!

ja mam w sobie całe mnóstwo obaw o to czy dzidziuś jest, czy się utrzyma itd. dlatego tez nikomu nie mówimy, NIKOMU. Im mniej osób wie tym mniej bolesne będzie rozczarowanie... niestety tyle się jeszcze może zadziać, że to aż przytłoczyć może...
 
Więc ciągle jest szansa [emoji173] A zlokalizowali skąd to krwawienie? Może miałaś krwiaka i po prostu pękł? Trzymam kciuki! Cały dzień dziś myślę o Tobie...

hchy3e3klmq5cy16.png
Nie ale takie narazie malutkie to krwawienie jest. Zobaczymy troszke mnie brzuch pobolewa ale to czas pokaże moze być od tego stresu dzisiejszego jak mnie kuli tyle razy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też nie chcieliśmy nikomu mówić... niestety mieszkamy na wsi i nie dałoby się ukryć mojego L4. Nie chcieliśmy, aby najbliżsi dowiedzieli się o mojej ciąży od obcych ludzi.
Oby ta ciąża się utrzymała.... bo tego bólu po raz trzeci nie zniosę...
 
Alkihisa jest nadzieja! Trzymam mocno kciuki! Bądź dobrej myśli jak na pewno my wszystkie. Grunt to wiara a ona czyni cuda pozdrawiam Cię cieplutko!
 
Nie ale takie narazie malutkie to krwawienie jest. Zobaczymy troszke mnie brzuch pobolewa ale to czas pokaże moze być od tego stresu dzisiejszego jak mnie kuli tyle razy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Więc życzę Ci aby kryzys był już za Tobą [emoji173][emoji110] Postaraj się odpocząć... Ale czuję że będzie dobrze... Ważne że krwawienie ustępuje [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Nie ale takie narazie malutkie to krwawienie jest. Zobaczymy troszke mnie brzuch pobolewa ale to czas pokaże moze być od tego stresu dzisiejszego jak mnie kuli tyle razy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Krwawienie może występować przy zagnieżdżaniu. Terminem by pasowało. Trzymam kciuki, ogromne [emoji9]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Dasia masz racje, moze to byc etap zagnieżdżenia sie zarodka. Powinni obserwować przyrost bety i bedą wiedzieć czy wszystko ok.
Wkurza mnie podejście lekarzy ze nie sprawdza i od razu wszystko przekreślają


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry