reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja w czerwcu skończę 29 lat.
Zaraz idę usypiac młodego,potem coś zjeść...Nie wiem,ja jak w środę zobaczę usg,to chyba dopiero uwierzę..bo do mnie ta ciąża chyba nadal nie dociera.:szok:
 
mi ten okresowy tez jak by przeszedł, wiązadła zdarza sie ze czuje ale to w pachwinach teraz było na środku, nic zostanie mi łykać nospe jak by coś i tyle :)
No ja też taki mam plan że jak mocno będzie dokuczać, nospą będę się ratować...

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Jestem po wizycie 7t2d, serduszko bije, termin mam na 7październik.☺ poprosilam o zwolnienie bo pracuje w sklepie spozywczym. Mam troche do dzwigania, rozkładanie towaru i stanie 8h, usiasc nawet nie ma na co.. Oczywiscie kolezanki z pracy mi nie pozwalaly dzwigac ale zawsze musialam byc z kims na zmianie by nie byc sama i "czarna robote" ze tak powiem odwalaly one, nie chcialam byc problem jesli na moje miejsce moze przyjść osoba w pelni wykonujaca wsYstkie obowiazki. Dziewczyny też mowily ze jak mi da zwolnienie mam brac i sie nie martwic, więc zapytalam a ten z wielką laska mi je wypisal. Slyszalam ze inne dziewczyny jak mowia ze pracuja w markecie to dostawaly od razu zwolnienie a mi gadal ze ciaza to nie choroba.. Wiem o tym, ale mi szef innych warunkow pracy nie moze stworzyc więc albo siedze w domu albo chodze do pracy sie opierdalac. A szef tez niezadowolony bo juz nas bylo za malo (robilam po 190h), tylko ze to nie moja wina ze on nie chciał wczesniej kogoś zatrudnic. I zamiast sie cieszyć to tylko zla jestem eh
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i serduszek! [emoji178][emoji178][emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Jestem po wizycie 7t2d, serduszko bije, termin mam na 7październik.[emoji5] poprosilam o zwolnienie bo pracuje w sklepie spozywczym. Mam troche do dzwigania, rozkładanie towaru i stanie 8h, usiasc nawet nie ma na co.. Oczywiscie kolezanki z pracy mi nie pozwalaly dzwigac ale zawsze musialam byc z kims na zmianie by nie byc sama i "czarna robote" ze tak powiem odwalaly one, nie chcialam byc problem jesli na moje miejsce moze przyjść osoba w pelni wykonujaca wsYstkie obowiazki. Dziewczyny też mowily ze jak mi da zwolnienie mam brac i sie nie martwic, więc zapytalam a ten z wielką laska mi je wypisal. Slyszalam ze inne dziewczyny jak mowia ze pracuja w markecie to dostawaly od razu zwolnienie a mi gadal ze ciaza to nie choroba.. Wiem o tym, ale mi szef innych warunkow pracy nie moze stworzyc więc albo siedze w domu albo chodze do pracy sie opierdalac. A szef tez niezadowolony bo juz nas bylo za malo (robilam po 190h), tylko ze to nie moja wina ze on nie chciał wczesniej kogoś zatrudnic. I zamiast sie cieszyć to tylko zla jestem eh
Nic się nie przejmuj. Ja pracuje właśnie w markecie. W pracy nikt nie miał z tym problemu ze od razu poszłam na zwolnienie, poza tym wszystkie dziewczyny u nas szybko chodzą.
 
Hej dziewczyny
Gratuluję udanych wizyt [emoji5]️
Ja mam jutro na 17 30 i już się nie mogę doczekać, choć mam stresa. A mój gin jeszcze nie wie o ciąży, już dawno byłam zapisana.. W grudniu byłam na badania hormonów w szpitalu i wyszło mi prawdopodobnie że mam PCOS a jutro właśnie wizyta z diagnozą.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje Dziewczyny !!
Ja mam wizytę w pt i też już się nie mogę doczekać mam nadzieję że będzie wszystko dobrze :)
Co do objawów ... Rano lekkie mdłości i duuuży głód :p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry