reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
miałam dziś na wizytę jechać, i mi odwołali :( przełożyli na środę
 
reklama
Hej dziewczyny
Gratuluję udanych wizyt [emoji5]️
Ja mam jutro na 17 30 i już się nie mogę doczekać, choć mam stresa. A mój gin jeszcze nie wie o ciąży, już dawno byłam zapisana.. W grudniu byłam na badania hormonów w szpitalu i wyszło mi prawdopodobnie że mam PCOS a jutro właśnie wizyta z diagnozą.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Moja wizyta też była ustalona dużo wcześniej,bo wyszła mi jakaś cysta na jajniku i ginka kazała przyjść za 3 miesiące na kontrolę czy się wchłonęła. A przy okazji więc będzie taka niespodzianka...

hajmal współczuję uczucia zawodu,znam to. Ale pocieszę cię,że ja też mam w środę,więc idziemy razem. :) O której masz? Bo ja o 8:30. :)
 
daj spokój już mi 3 raz przekładali ta wizytę, na dodatek nie wierze położnej myśle zę ona po prostu kłamała, bo na dziś miała duzo pacjentek, umówiła za duzo a potem dzwoni i odmawia. Nie chciało sie jej karty ciąży założyć to nie ma mojej karty u siebie tylko w recepcji i mnie pod ciężarne nie liczy. Doktor miał mi dziś zmierzyć długość szyjki, normalnie płakac mi sie chce z bezsilnosci. Bo żeby u mnie wszytko grało to było by ok, a tu z tą je.... szyjką jest loteria i trzeba kontrolować.
 
hajmal no też bym była na twoim miejscu wściekła. Pozostaje mieć nadzieję,że w środę już cię normalnie przyjmą bez żadnych cyrków.
 
U mnie 8 tydzień się rozpoczyna ,jestem po 1 poronieniu , wiadomo dlaczego nastąpiły Ciebie nastąpiły poronienia?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
miałam dziś na wizytę jechać, i mi odwołali :( przełożyli na środę
Środa już niedługo, głowa do góry [emoji6] Ja zmieniam lekarza i do nowego mam wizytę dopiero za miesiąc [emoji32]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Olgape nie wiadomo:-( to mniej więcej tak samo jesteśmy. Z jakiej części Holandii jesteś?
Hajmal normalnie chyba bym na twoim miejscu zagryzła przez tel. A tak poważnie mam nadzieję, że w środę już będzie bez zmian.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Okolice Amsterdamu a Igusiad? Trochę mnie przeraża podejście tutaj do wczesnej ciąży. .tutaj planujesz rodzic czy w Polsce ?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry