reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mnie delikatnie bolał rano...raczej na co dzień nie boli.
Kurcze następne usg mam dopiero 9 marca..dla mnie bardzo długo , mam już paranoje ze coś może być nie tak..
Czy jest któraś z Was w Holandii ? Ja mieszkam tutaj i inaczej wygląda opieka tutaj...nie miałam robionego badania krwi jeszcze a powinnam chyba przy pierwszej wizycie ?no i chciałam na własną rękę zrobić hcg czy rośnie..a tutaj czegoś takiego nie robią. Trochę by nie to uspokoiło.Mam 27 lat .
Życzę Wam spokojnego dnia

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ile macie lat dziewczyny ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
We wrześniu będę miała 31 [emoji20]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
no to ja już po. Na początku wizyty widziałam sam pęcherzyk. Gin powiedziała ze wygląda dobrze ale może jeszcze za wcześnie. Jednak nagle znalazła! Widziałam! Bije serduszko i ma 3,4 mm ❤ później wrzucę zdjęcie do tematy o badaniach pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze wizyty
 
Witam soe dzisiaj :) nie było mnie wczoraj ale mega złe się czułam.

Jak dzisiaj samopoczucie? Ja znowu mam maraton w pracy 7-19 :) jakoś przetrwam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry