reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi bóle okresowe już minęły, Ale tak jak w pierwszej ciąży mam problemy z więzadłami (chyba) bo jak zbyt szybko się zerwę to jest taki ostry ból po bokach brzucha...
mi ten okresowy tez jak by przeszedł, wiązadła zdarza sie ze czuje ale to w pachwinach teraz było na środku, nic zostanie mi łykać nospe jak by coś i tyle :)
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Ja idę na 12. Mój mąż idzie ze mną. Nie przeszkadza mi ze jest przez pochwe. To przecież mój mąż :) A on bardzo chce iść ze mną. Na poprzednim usg prawie nic nie było widać a i tak się złościł ze go nie zawolalam.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Super,daj znać po.

no to ja już po. Na początku wizyty widziałam sam pęcherzyk. Gin powiedziała ze wygląda dobrze ale może jeszcze za wcześnie. Jednak nagle znalazła! Widziałam! Bije serduszko i ma 3,4 mm ❤ później wrzucę zdjęcie do tematy o badaniach pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze wizyty
Wspaniale.:) I oby tak dalej.
Ja się nie mogę doczekać środy,już mnie nosi.:no:
Nic mi się dziś nie chce,jakiś dzień taki...ble.
 
Alki [emoji171] musi być dobrze [emoji110][emoji110]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t4d [emoji235]
 
Olgape ja mieszkam w Holandii. Skierowanie na badania dostałam jak się umawiałam na wizytę u położnej. Na betę nie chcieli mi dać mimo podejrzenia pozamacicznej. Ja mam o tyle dobrze, że w ciąży chodzę do gina to mam częściej usg

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej.... A ja 4 lata i narzekam ... Moze kiedys nam opowiesz swoja historie :) trzymam kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne, ze opowiem.
Zaczęłam starać sie o dziecko zaraz po ślubie, kiedy miałam 23 lata. Dwa lata starań, zero rezultatów, wiec masa badań, u mnie wszystko idealnie ale niestety wyniki męża nie pozostawiały nawet iskierki nadziei.. Małżeństwo sie rozpadło, z innych powodów, kolejny cios ale takie życie.

Mój drugi związek, niestety po czasie dowiedziałam sie ze mój partner, który miał już dwójkę swoich dzieci, jest po wazektomii... kolejna nadzieja na dziecko przepadła. I ten zal, ze nie mam szczescia, ze może coś w tym jest, ze ja nie powinnam mieć dzieci.... różne myśli, różne szpargały mna emocje...

Teraz już wiem, ze nic nie dzieje sie bez przyczyny. Związałam sie z cudownym człowiekiem, to Ten Jedyny, w życiu sie tak nie czułam. I kiedy podjęliśmy decyzje o dziecku udało sie za pierwszym razem. Teraz wiem dlaczego wczesniej było tak jak było. I powiem Wam ze warto było czekać, choć zawsze marzyłam o tym aby byc młoda mama... Ale teraz mysle tylko o tym aby było dobrze. I będę dumna 35 letnią mama. Poraz pierwszy. Wyczekane, wysninione, z tym właściwym jedynym :)
 
reklama
7t6d, jestem po dwóch poronieniach. Pierwszą wizytę już miałam 8 lutego, wszystko było ok, ale kluczowa będzie ta wizyta w czwartek bo poprzednie ciąże kończyły się w 7 tyg. A u Ciebie, który to tydzień?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry