reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Może najpierw spróbuj odstawić pierś w dzień, ja właśnie tak zrobiłam jak dowiedziałam się o ciąży żebyś nie miała zastoju i mały nie będzie w takim szoku ze tak nagle go odstawisz i sproboj w nocy podawać mm przez sen może da się oszukać [emoji6]
Ja teraz karmie wieczorem i rano jak wstanie ale jeszcze 2 tygodnie i też zacznę mm podawać przed snem.

A tak wogole chciałam spytać jak Ty sobie dajesz radę z takimi dwoma małymi brzdącami? Nie boisz się jak pojawi się trzecie? Jestem pełna podziwu [emoji1]
Nie powiem, że jest lekko ale jakoś daję radę. Przeważnie sama jestem z dziećmi, bo mąż od rana do wieczora w pracy. Mam mamę, ktora mieszka 10km ode mnie i jak mam potrzebę to podrzucam jej dzieci. Trzecie bylo planowane na przyszły rok, no ale wyszlo jak wyszło [emoji4] Moi rodzice jak dowiedzieli się o tej ciąży to myśleli, że zartujemy i trochę się podłamali bo jeszcze jedno nie odchowane a tu znów w ciąży.
Wszystko powoli się ulozy. Jestem dobrej myśli. Po trzecim to już zapodam jakąś porządną antykoncepcję [emoji4]

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
reklama
Jak tam się czujecie dziewczyny? ja masakrycznie, ciągle mnie mdli w nocy najbardziej, nie mogę spać, czuję się jakbym miała jakąś grypę żołądkową, normalnie czuję jak mi żołądek wiruje...
 
reklama
Ja też trzymam kciuki za wizyty, obyście usłyszały już serduszka [emoji178][emoji178][emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry