reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Puczi to ty się tak jakby na wrzesień łapiesz ?
Trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty dziewczyny ! ;)
 
Puczi to ty się tak jakby na wrzesień łapiesz ?
Trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty dziewczyny ! ;)
Nie wiadomo. Byłam dwa tygodnie temu w 7 tc i był dopiero milometrowy zarodek bez serduszka i gin powiedziała że ciąża dużo młodsza. Owulacja musiała się przesunąć. Jutro się dowiem wszystkiego :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomiędzy moimi dziećmi była taka różnica. Nosiłam starsze w nosidle na plecach. Z tego co wiem są też nakładki na wózek ale ja nie miałam. Różnica wieku z perspektywy czasu idealna. Na początku bardzo się bałam, ale potem dzieci bawiły się razem.
O matulu, my kobiety to jednak wcale nie taka słaba płeć najbardziej mnie to cieszy, że będą się razem bawić i mam nadzieję dobrze dogadywać chociaż bójki też nieuniknione
 
Mama-Jagodki wiesz kiedys Emenems wrzucila zdjęcia takiej rozkladanej dostawki do wozka może to by się przydalo, to było siedzisko z dodatkowym kółkiem które przyczepiasz obok wózka
Właśnie też mi wpadło w oko, i takie dostawki gdzie dziecko może stać, już sama nie wiem co byłoby praktyczniejsze. To już chyba wyjdzie w praniu
 
Mam Tak samo jak ty ;) trzymam kciuki żeby nam szybko te dolegliwości przeszły ! Pozdrawiam
Ja też mam tak samo, z córką mdłości były tylko rano a teraz prawie cały czas. I takie zachciewajki mam, że sama siebie nie poznaje ;) przedwczoraj śledzie, wczoraj mizeria i dzisiaj znowu na ocet. Dorwalam przepis na skrzydełka w occie i jutro narobię słoików na zapas :)
 
Trzymam za Was kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze :) chociaż sama wiem, że przed każdą wizytą byłam zestresowana. Ja mam swoją we wtorek i już martwię się, żeby było w porządku z fasolka :(
 
U mnie będzie równo 2 lata różnicy więc pewnie dokupie dostawka do wózka tą stojącą.
Pięknych serduszek jutro życzę [emoji173][emoji177]
Dobranoc dziewczynki [emoji42]
 
reklama
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.:)
U mnie będzie 2,5 roku różnicy i mnie to lekko przeraża...córka już duża,ale syn...no nie wiem,dalej sobie tego nie wyobrażam.
Podziwiam mamusie z jeszcze mniejszą różnicą wieku.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry