reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też dziś jak usypiałam młodego,to sama się zdrzemnęłam. Prawie 2 godziny.:szok:
Najchętniej już bym poszła spać do rana...a tutaj wieczorem trzeba młodego wykąpać,młodą przypilnować,żeby dokładnie włosy umyła,kolację podać i...wtedy mam wolne.:sorry:
 
reklama
Witajcie Dziewczynki.
U mnie dzis samopoczucie fatalne, miałam koszmarny sen.. :(
I chodzę jak struta.
 
U mnie dziś cała niedziela w wyrku (wyskoczyliśmy tylko na obiad do rodziców)... No i przede wszystkim podjęłam dziś decyzję o zmianie lekarza. W piątek rozmawiałam ze znajomą położną no i dowiedziałam się że mój lekarz jest niedokładny i tylko kasę liczy [emoji53] Także będę dojeżdżać 40km na wizyty do naszego ordynatora, podobno to najlepszy specjalista w naszym szpitalu i jest fachowcem od trudnych ciąż... Myślę, że warto [emoji16]
Wczoraj mąż zafundował mi kąpiel w rumianku, przyniosła dużą ulgę na moje drogi moczowe- dziś powtórka [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Witam wszystkie przyszłe październikowe mamy jestem tu nowa to może kilka słów o mnie. Jestem mamą Jagódki, która skończyła niedawno 9 miesięcy, kilka dni temu dowiedziałam się, że znów będę mama. Z jednej strony radość z drugiej przerażenie jak ja sobie poradzę mąż pracuje w systemie dwa tyg w pracy tydz w domu. Czy są tutaj mamy gdzie różnica między rodzeństwem wynosi ok 18 miesięcy? Jak rozwiązać sprawę z wózkiem? Może ktoś coś podpowie?
 
A ja chyba sobie dziś zrobię kąpiel z olejkiem eukaliptusowym. :) O ile będę miała siłę. :-D
My po obiadku,jeszcze P.był w polskim sklepie i nakupowal smakołyków jak pierogi czy kotlety z grzybkami. Cała lodówka zawalona jedzeniem,a ja mam apetyt,więc marzenie.:D
 
karotka00 będziesz sprawczynią mojego pawia :-D na samą myśl o pieczarkach i grzybach zaczyna mnie mdlić tak że masakra mam tak od początku ciąży :-D moja mama już wie że do końca mojej ciązy ma szlaban na robienie czegokolwiek z tym czymś .
 
Hej ja jeszcze karmię ale planuje już pomału odstawiac tylko trochę się ociagam przez ta pogodę bo boje się za mała zaraz się rozchoruje a i tak od 2 dni ma katar.
Też właśnie chciałabym odstawić ale mój nie chce pić mleka z butelki. W dzień ssie piers zazwyczaj tylko raz, przed południową drzemką, ale w nocy 5 razy minimum. Wczoraj próbowałam dać butelkę to wrzask. Chciałam go przytrzymać ale po godzinie to samo i się poddałam. Nie wiem, może mu nie smakuje. Myślałam, że jak zacznie pic modyfikowane to dłużej pośpi a on nie chce i już. Macie dziewczyny na to jakiś patent? Przecież nie będę mu w nocy szykowała obiadu [emoji2]

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Witam wszystkie przyszłe październikowe mamy jestem tu nowa to może kilka słów o mnie. Jestem mamą Jagódki, która skończyła niedawno 9 miesięcy, kilka dni temu dowiedziałam się, że znów będę mama. Z jednej strony radość z drugiej przerażenie jak ja sobie poradzę mąż pracuje w systemie dwa tyg w pracy tydz w domu. Czy są tutaj mamy gdzie różnica między rodzeństwem wynosi ok 18 miesięcy? Jak rozwiązać sprawę z wózkiem? Może ktoś coś podpowie?

Witaj w pazdziernikowych mamach ! :)
 
Też właśnie chciałabym odstawić ale mój nie chce pić mleka z butelki. W dzień ssie piers zazwyczaj tylko raz, przed południową drzemką, ale w nocy 5 razy minimum. Wczoraj próbowałam dać butelkę to wrzask. Chciałam go przytrzymać ale po godzinie to samo i się poddałam. Nie wiem, może mu nie smakuje. Myślałam, że jak zacznie pic modyfikowane to dłużej pośpi a on nie chce i już. Macie dziewczyny na to jakiś patent? Przecież nie będę mu w nocy szykowała obiadu [emoji2]

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png

W tym wieku tylko przetrzymanie - około trzech nocy befzie do bani ale potem sie przestawi - nie dawaj nic e zamian bo to raczej nie pomoze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe październikowe mamy jestem tu nowa to może kilka słów o mnie. Jestem mamą Jagódki, która skończyła niedawno 9 miesięcy, kilka dni temu dowiedziałam się, że znów będę mama. Z jednej strony radość z drugiej przerażenie jak ja sobie poradzę mąż pracuje w systemie dwa tyg w pracy tydz w domu. Czy są tutaj mamy gdzie różnica między rodzeństwem wynosi ok 18 miesięcy? Jak rozwiązać sprawę z wózkiem? Może ktoś coś podpowie?
Witaj mama_jagodki. Między moją dwójka są prawie dwa lata różnicy. A teraz jeśli wszystko będzie dobrze to będzie trochę mniej. Cztery miesiące przed drugim porodem na spacery z Jasiem chodziłam już bez wózka, za rączkę. Wózek służył tylko do usypiania na pół leżąco [emoji4] później wynieśliśmy wózek na strych. Było trochę płaczu, bo buu zginęło ale szybko zapomniał i jak znieśliśmy go dla młodego to Jasiu nawet wsiąść nie chciał. Takze tragedii nie było. Teraz też mam tak zamiar zrobić ale to jeszcze trochę czasu.

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry