reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Można,w rozsądnych ilościach.:) Pomaga czasem na mdłości,a sama byłam świadkiem jak w szpitalu niektórym ciezarnym zalecano colę. Tylko oczywiście nie całą butelkę.:-) :)
 
reklama
Dokładnie, z colą to nie bardzo na mdłości podobno imbir i migdały mogą pomóc :-)
Witajcie przy leniwej niedzieli :D my mamy dylemat czy już powiedzieć Rodzicom czy się wstrzymać (jedziemy dziś na niedzielny obiad) a wizyta gin w pt :)
Co do zakupów pewnie w 2gim trymestrze zaczniemy się rozglądać, szukac, porównywać :p
 
U nas już duża większość wie [emoji13] nie umiałam z ta wiadomościa wytrzymać i pow rodzicom szczególnie że z nimi mieszkamy i teraz by się nawet do myśleli bo całymi dniami bym spała itd itp [emoji38][emoji38]

A w sumie dalej to już jakoś poszło po usg [emoji7]


 
U nas nikt nie wie,moja rodzina dostanie zawału.:no: Aż się boję reakcji....u nas nikt nie ma w rodzinie 3 dzieci,pewnie będą teksty o patologii i że nie wiem co to antykoncepcja...I nie uwierzą,że to planowane.
 
Hej ;) ja mam podobnie tak jak Ty , lubię swoje objawy ,to będzie Twoje pierwsze dziecko ? Po ilu jesteś poronieniach? Jakie pomysły macie na obiad dzisiaj? Bardziej na co macie ochotę ?:)
Milej niedzieli [emoji20]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak to będą moje pierwsze dzieci (mam nadzieję że obie blastocysty są ze mna). 4 poronienia i jedna ciąża biochemiczna. Myślę że wyczerpalam limit pecha. A dziś ochota na spaghetti, mąż jest mistrzem w tym daniu i na tyle na ile możliwe - zdrowo, bez konserwantów i makaron pełnoziarnisty [emoji39]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też już na nogach ;) Ale to tylko dlatego że obudziły mnie straszne mdłości ;( czy wami też tak szarpie ? Ja po tym tygodniu jestem wykończona , w pierwszej ciąży też mnie mdlilo ale teraz jest strasznie ;( mam wrażenie że to przez duphaston .. życzę przyjemnej niedzieli ;)
Raczej nie przez duphaston bo ja też biorę i mdłości bardzo rzadko mam, ostatnio może z 3 dni temu. Wczoraj i przedwczoraj nic, ani bólu brzucha, ani piersi. Aż dziwne
 
W ciąży nie powinno się pić coli ani gazowanych za to z tego powodu że duża zawartoćć co2 może powodować przedwczesny poród, poza tym pamietajcie że łożysko spełnia swoją funkcje do czasu jeśli zawalicie swój organizm śmieciami to mam to wpływ i na dziecko i na łożysko które bedzie miało ograniczona funkcję i bedzie przepuszczać toksyny.... myślę że każda ma inne podejście ale warto pamiętać o tym że jednak należy dbać o siebie w ciązy i jeśli można cole zastąpić imbirem albo inne świństwo zastąpić można czymś naturanym co jest sprawdzone i wiadomoże nie szkodzi to dlaczego tego nie zastosować?
Taka mała dygresja....hahahaha , ale sie rozpisałam:-D
 
Tak to będą moje pierwsze dzieci (mam nadzieję że obie blastocysty są ze mna). 4 poronienia i jedna ciąża biochemiczna. Myślę że wyczerpalam limit pecha. A dziś ochota na spaghetti, mąż jest mistrzem w tym daniu i na tyle na ile możliwe - zdrowo, bez konserwantów i makaron pełnoziarnisty [emoji39]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Anetka wsio będzie ok, trzeba myślęc pozytywnie...
 
reklama
Raczej nie przez duphaston bo ja też biorę i mdłości bardzo rzadko mam, ostatnio może z 3 dni temu. Wczoraj i przedwczoraj nic, ani bólu brzucha, ani piersi. Aż dziwne
Ja w pierwszej i drugiej ciązy brałam duphaston, teraz lekarz nie zalecił choc mój śluz bywa lekko różowawy 02-03 mam wizytę na której powinnam zobaczyć serduszko i odliczam , wydaje mi si jakbym musiała kilka lat czekać hahahaha
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry