reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Bede w poniedzialek na wizycie to ginowi powiem. Ja mam pobolewanie jak sie mi zbierze troszke w pecherzu.
Moze Kasiu nie zwlekaj, lezalam kiedys w szpitalu z taka jedna dziewczyna z zapaleniem i chyba lepiej leki wziasc wczesniej. Ona czekala dlugo bo chciala poronic (sama powiedziala ze chciala by zeby bylo po wszystkim bo mogla by wrocic za granice do pracy) przyszla do szpitala jak juz miala dreszcze i nie mogla sie ruszyc tak ja bolalo. Nie chce Cie straszyć ale latwiej wyleczyc cos co sie nie rozwinelo na 100%

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziś zrobię sobie jeszcze ciepłą kąpiel z rumiankiem, jak nie pomoże to jutro w dzień podskoczę na ip, a wcześniej zadzwonię do mojego gina zapytam jaki antybiotyk... najgorsze że nie robiłam posiewu a jest on niezbędny żeby dobrze dobrać antybiotyk... Laboratorium dopiero w poniedziałek, ze 3 dni na wynik trzeba poczekać więc i tak to się przeciągnie w czasie... Jak rozmawiałam z moim lekarzem to mówił że przez tydzień nic złego się nie stanie...

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Co tu dziś taka cisza [emoji33]

Uspalam małą, z P nie rozmawiam [emoji4]

Jak się czujecie ?
SPARK?

ja dziś bez objawowo , jedynie podbrzusze od czasu do czasu czuć [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t2d [emoji235]
 
Jak się czujecie ?
Ja dzisiaj cały dzień byłam na zajęciach. I objawowy standard: bolące podbrzusze, tkliwe cycki, mdłości rano, senność i jakieś żołądkowe dyskomfoty. Z jedzeniem mam duże dylematy, na co mam ochotę. Czy wy też jesteście a) drażliwe, b) płaczliwe i nadwrażliwe. Zrobiłam się z jednej strony strasznie jędzowata, z drugiej łatwo się wzruszam. A! i wczoraj powiedziałam nieoficjalnie szefowej. Zastępuję ją, więc chcę by się organizacyjnie przygotowała.
Dodajcie mnie do tabelki: jestem z Wielkopolski, mam 40lat, termin 15 października. Dzieci ur. 2003 córka i 2005 syn. Pozdrawiam :)
 
reklama
Co tu dziś taka cisza [emoji33]

Uspalam małą, z P nie rozmawiam [emoji4]

Jak się czujecie ?
SPARK?

ja dziś bez objawowo , jedynie podbrzusze od czasu do czasu czuć [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t2d [emoji235]

Ja dzisiaj sie nakręciłam i chodziłam po sklepach z rzeczami dla niemowląt...wózki, łóżeczka itp.
Wiem ze to jeszcze za wcześnie ale popatrzeć można:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry