reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja w pierwszej i drugiej ciązy brałam duphaston, teraz lekarz nie zalecił choc mój śluz bywa lekko różowawy 02-03 mam wizytę na której powinnam zobaczyć serduszko i odliczam , wydaje mi si jakbym musiała kilka lat czekać hahahaha
Ja kolejna wizytę mam dopiero 6 marca. To dopiero cała wieczność....
 
reklama
Agusik masz całkowitą rację. :tak: Ja jestem zwolenniczką nie popadania w skrajności,wiele w obu ciazach czytałam,o wiele rzeczy pytałam lekarzy i tak naprawdę zdania były podzielone. Dlatego uważam,że w ciąży można wszystko,ale z głową. No i oczywiście pod warunkiem,że nie jest to ciąża zagrożona. Rozumiem jednak obawy i zachowawczosc,dlatego wiem,że każda z nas przeżywa ciąże na własny sposób.:)
 
Czesc przy niedzieli. Ja juz po sniadaniu. Mdlosci ciagle sa :/ glowa boli a moj dwulatek nie daje mi chwili wytchnienia ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Merenka bo 2 latka to taki...eee...ciekawy wiek u dzieci.:-D
Mnie też to zaraz czeka z synem....już się boję.:dry:
 
Ja też cieszę się objawami bo to odgania myśli, że tym razem się znowu nie uda. Mdłosci mam ale nie są mocno uporczywe. Jedyne co to mam na coś ochotę robię to np. na obiad i jak zaczynam jeść to już mi przechodzi i mam problem ze zjedzeniem. Jak zjem na siłę to potem przez jakiś czas strasznie mnie mdli. Jedyne co mogę jeść bez problemu to owoce. :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na szpitalnej diecie nie ma miejsca na mdlosci i wybrzydzanie :D Dziewczyny z glodu wczoraj o 21:30 zamawialy kebaby na sale dla ciezarnych :D
Na sniadanie dostalam kubek 175ml jogurtu naturalnego ;)
 
Dziewczyny...pewnie temat był ale nie mogę znaleźć...jak u Was jest ze sluzem? Raz na 3 dni mam jak woda , takto sucho...czytałam ze powinien być mleczny w większej ilości..

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też juz dopadły mdłości.. Wczesniej pilam wode z imbirem tak profilaktycznie, potem odstawilam i sie zaczelo nie wiem czy zbieg okolicznosci czy faktycznie pomagał imbir, bo teraz zaczelam go znowu uzywac i nie pomaga. jutro mam wizytę mam nadzieje ze poda mi jakis dokladny termin porodu i ze zobacze serduszko.

Sluz mam wlasnie taki mleczny, aczkolwiek ostatnio zrobilo sie sucho. Cycki tez mniej bola.
Milego dnia dziewczyny ☺
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry