reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A tak wogole to kiedy planujecie pierwsze zakupy? Ja nie jestem przesadna i najchętniej to juz bym cos kupiła:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O,pierwsza jestem :D
Zakupy u mnie dopiero pod koniec,w zasadzie większość mam po synku,wózek,łóżeczko,wanienkę..Muszę tylko kilka drobiazgów dokupić i ubranka dla noworodka,ale najpierw chcę poznać płeć.:)
Modlimy się z P. o dziewczynkę,bo syn straszny zarlok hihi...córka z kolei grymasi,ale to ma akurat po mnie.:)
 
Ja też już na nogach ;) Ale to tylko dlatego że obudziły mnie straszne mdłości ;( czy wami też tak szarpie ? Ja po tym tygodniu jestem wykończona , w pierwszej ciąży też mnie mdlilo ale teraz jest strasznie ;( mam wrażenie że to przez duphaston .. życzę przyjemnej niedzieli ;)
 
Ja też już na nogach ;) Ale to tylko dlatego że obudziły mnie straszne mdłości ;( czy wami też tak szarpie ? Ja po tym tygodniu jestem wykończona , w pierwszej ciąży też mnie mdlilo ale teraz jest strasznie ;( mam wrażenie że to przez duphaston .. życzę przyjemnej niedzieli ;)
Cześć dziewczyny, mnie też od kilku dni męczą nudności, podsypiam w ciągu dnia i wzruszam się nawet na reklamach. Zaznaczę tylko, że nie jestem masochistka ale lubię swoje objawy bo dla mnie to znak, że ciąża się rozwija. Po kilku poronieniach doceniam każdy znak że jest ok [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też już na nogach ;) Ale to tylko dlatego że obudziły mnie straszne mdłości ;( czy wami też tak szarpie ? Ja po tym tygodniu jestem wykończona , w pierwszej ciąży też mnie mdlilo ale teraz jest strasznie ;( mam wrażenie że to przez duphaston .. życzę przyjemnej niedzieli ;)
Bardzo współczuję mdłości.:no: Ja w 2 ciazach nie miałam,teraz też się nie zapowiada...słyszałam,że pomaga Pepsi i migdały.:tak:Ale to pewnie zależy od kobiety.
 
A tak wogole to kiedy planujecie pierwsze zakupy? Ja nie jestem przesadna i najchętniej to juz bym cos kupiła:)
Dla mnie do zakupów jeszcze daleko. W moim wieku ryzyko straty ciąży jest dużo większe. Raczej poczekam do IIi trymestru. Ale wczoraj przechodziłam obok wystawy i widziałam piękny kubek z macierzyństwem Klimta. Więc może kupię coś sobie :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj chyba wybiorę się po zapas coli na cały mc ;)

Z tego Co się orientuje to coli chyba nie można w ciąży bo ma kofeine pomijajac już inne świństwa


34bw3e3k1q9msgbb.png
 
reklama
Cześć dziewczyny, mnie też od kilku dni męczą nudności, podsypiam w ciągu dnia i wzruszam się nawet na reklamach. Zaznaczę tylko, że nie jestem masochistka ale lubię swoje objawy bo dla mnie to znak, że ciąża się rozwija. Po kilku poronieniach doceniam każdy znak że jest ok [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ;) ja mam podobnie tak jak Ty , lubię swoje objawy ,to będzie Twoje pierwsze dziecko ? Po ilu jesteś poronieniach? Jakie pomysły macie na obiad dzisiaj? Bardziej na co macie ochotę ?:)
Milej niedzieli [emoji20]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry