reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja89 to może dziewczynka będzie ? :D Podobno na słodkie dziewczynka.
Ale ja tak średnio w to wszystko wierzę,bo w obydwu ciążach jadłam praktycznie to samo,i słodycze,i mięso,i kiszone, i ostre...I za pierwszym razem dziewczynka,a za drugim chłopak.:)
 
reklama
campari teoretycznie 5t1d ,ale to tylko na podstawie ostatniego okresu,a że cykle mam nieregularne, to w zasadzie nic nie wiem.:sorry2: Myślę,że wyjaśni się w środę po USG.
Ja o trójeczce też marzyłam od jakiegoś czasu,ale teraz napadły mnie obawy i lekkie przerażenie...że co ja w ogóle zrobiłam???:szok: Tzn. oczywiście cieszę się,ale...no właśnie.
Ja mam to samo tez jestem pelna obaw nie potrafie sobie wyobrazic jak to bedzie [emoji54] szczególnie ten pierwszy rok bedzie ciezki [emoji32] a widzę ze i dzieci mamy z tego samego roku tylko ze u mnie syn z 2009 a córka 2015[emoji4]
 
Ja za to leze. Czy wy tez parcie w pecherzu czujecie jako lekki bol
Moi panowie maja nowe hobby od 2 tygodni graja regularnie w szachy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam parcie w pęcherzu i dyskomfort przy oddawaniu moczu, zrobiłam badanie- są bakterie[emoji20] Także we wtorek na wizycie dostanę zapewne antybiotyk, choć szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie podjechać na ip i nie zacząć wcześniej antybiotyku...

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Ja mam to samo tez jestem pelna obaw nie potrafie sobie wyobrazic jak to bedzie [emoji54] szczególnie ten pierwszy rok bedzie ciezki [emoji32] a widzę ze i dzieci mamy z tego samego roku tylko ze u mnie syn z 2009 a córka 2015[emoji4]
No właśnie. Też sobie tego kompletnie nie wyobrażam.:no: Tzn. oczywiście my to niby przemyśleliśmy wszystko,ale to trochę co innego tak sobie gdybać,a inaczej,jak już ta ciąża jest.:sorry2: Mnie się wydaje,że po pierwsze trzeba się z samym faktem ciąży oswoić. Bo nawet,jeśli planowana,to nie znaczy,że nie mamy prawa przeżyć szoku. :-D
Ale wierzę,że będzie ok,musi być. :blink: Tyle kobiet daje sobie radę,to my nie damy? :laugh2:
Fakt,pierwszy rok pewnie będzie najgorszy i tu nie mam złudzeń. Ale później...
Kiedyś kobietki rodziły po 6-8 dzieci,chociaż wtedy było wychowywanie wielopokoleniowe,nikt się nad dziećmi nie rozczulał, to były inne czasy.
Na którymś forum jedna dziewczyna pisała,że jej babcia miała w sumie chyba 12 dzieci :szok:, z czego duża część to były bliźniaki. Masakra. Kobieta musiała być niesamowicie umęczona.:unsure:
 
Do polskiej przychodni w Coventry. Mam godzinkę drogi wiec nie jest źle. U mnie w mieście niestety polskiej przychodni nie ma.
Robiłam tylko testy. Ja mam bardzo regularne cykle, praktycznie co do dnia. I po 4 dniach spóźnienia zrobiłam pierwszy test.
[/QUOTE]

Ja tak samo tylko testy , tez się umówiłam do ginekologa na 23 ale w Croydon , mam Ok 1,2 godz drogi ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bede w poniedzialek na wizycie to ginowi powiem. Ja mam pobolewanie jak sie mi zbierze troszke w pecherzu.
Moze Kasiu nie zwlekaj, lezalam kiedys w szpitalu z taka jedna dziewczyna z zapaleniem i chyba lepiej leki wziasc wczesniej. Ona czekala dlugo bo chciala poronic (sama powiedziala ze chciala by zeby bylo po wszystkim bo mogla by wrocic za granice do pracy) przyszla do szpitala jak juz miala dreszcze i nie mogla sie ruszyc tak ja bolalo. Nie chce Cie straszyć ale latwiej wyleczyc cos co sie nie rozwinelo na 100%

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry