reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziękuję wam za miłe przyjęcie :-) :) Jak wspominałam, jeszcze jestem w szoku... Chcieliśmy z P. trzeciego dzieciaczka i faktycznie w tym cyklu zaczęliśmy starania,ale ja myślałam,że to potrwa,więc na luzie kompletnie byłam,a tu taka niespodzianka.:szok: O drugie dziecko staraliśmy się 2,5 roku,dlatego tym większe zdziwienie...
Poczytam was troszkę na wieczór .:-) :)
 
reklama
Dziękuję wam za miłe przyjęcie :-) :) Jak wspominałam, jeszcze jestem w szoku... Chcieliśmy z P. trzeciego dzieciaczka i faktycznie w tym cyklu zaczęliśmy starania,ale ja myślałam,że to potrwa,więc na luzie kompletnie byłam,a tu taka niespodzianka.:szok: O drugie dziecko staraliśmy się 2,5 roku,dlatego tym większe zdziwienie...
Poczytam was troszkę na wieczór .:-) :)
Karotkaw jakim wieku dzieciaczki?

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Eglentine córka ma 7 lat, syn w czerwcu skończy 2 latka. :-) :) Mam suwaczki,ale wiem,że nie zawsze się pokazują.
Z tego szoku zamówiliśmy pizzę na kolację.:-D
Oj,muszę się wdrożyć w październikówki. Super. :-) :)
 
Jestem po in vitro - transfer 5 dniowego zarodka był 26.01


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze to nie wiem jak obliczyć ten przyrost po invitro... Ale pamiętaj że im bardziej zaawansowana ciąża tym przyrost jest mniejszy- tak szybko rośnie chyba tylko na początku [emoji5] Więc moim zdaniem wszystko jest dobrze A nie możesz przedzwonić do lekarza i skonsultować tego przyrostu z nim? Ja po każdym badaniu dzwonię do swego i o wszystko pytam [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Kurcze dziewczyny, ale ja dziwna się robię, mianowicie naszła mnie ogromna ochota na kapustę kiszoną więc pierwsze co wskoczyłam w buty i pędem do sklepu, kiedy już ją kupiłam nie mogłam się doczekać kiedy będę w domu i zacznę jeść, no i właśnie... wróciłam do domu, szybko się rozebrałam rozpakowałam kapustkę no i zaczynam ją jeść, ale nie została przyjęta, taką gnojówką zaczęła mi zajeżdżać, że pytałam męża czy ona faktycznie tak daje, no mąż stwierdził, że jest dobra, ale ja?! fuuuuuu w smaku coś okropnego, więc kolacja została skończona na migdałach. Eh... :)
 
Kurcze dziewczyny, ale ja dziwna się robię, mianowicie naszła mnie ogromna ochota na kapustę kiszoną więc pierwsze co wskoczyłam w buty i pędem do sklepu, kiedy już ją kupiłam nie mogłam się doczekać kiedy będę w domu i zacznę jeść, no i właśnie... wróciłam do domu, szybko się rozebrałam rozpakowałam kapustkę no i zaczynam ją jeść, ale nie została przyjęta, taką gnojówką zaczęła mi zajeżdżać, że pytałam męża czy ona faktycznie tak daje, no mąż stwierdził, że jest dobra, ale ja?! fuuuuuu w smaku coś okropnego, więc kolacja została skończona na migdałach. Eh... :)
Migdały pomagają? Ja mam coraz gorsze te mdłości :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry