reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Emenems ciesz się ze swojej sytuacji. Mi w Polsce w Warszawie (podkreślam to tylko z tego względu, że wydaje mi się, że stolica powinna coś sobą reprezentować) zaproponowali usg na wrzesień :-D teraz się śmieje, ale jak wyszłam dzisiaj z wizyty to chciało mi się ryczeć ze złości
Kochana to ja w pierwszej ciąży poszłam do ginekolg akurat miała zastępstwo za innego na NFZ dała mi skierowanie na pierwsze badania pytam się czy moge przyjść z wynikami ona do mnie że tu jest do końca miesiąca to ja na to że pójde do drugiej gdzie ona przyjmuje to mi odpowiedziała że do końca grudnia nie ma wizyt prosze się w styczniu zapisać ale to wizyta i tak gdzieś w luty marzec by była no szok kobieta w ciąży ma czekać

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O dziekuje w koncu ktos kto wie o czym mowie i wie co przeżywam :)

Ja u mnie nie moge zrobic usg dopiero mi zrobią 5 tygodni po transferze a miałam krwawienie lekkie w weekend i sie zestresowałam polecialam robic bete bo tak mówili w klinice - jak mowisz ze ok to czekam z nutka nadziei ze wszystko ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Głowa do góry. Wiem co przezywasz. Jestem po 4 poronieniach, 1 ciąży biochemicznej przy naturalnych staraniach. Teraz transfer miałam 7 lutego i wczoraj 8 dpt beta 138.50 ale też już bym chciała wiedzieć co i jak. Jutro ostatnia weryfikacja z procedury [emoji6] jestem dobrej myśli i mam nadzieje ze będą bliznieta. Miałam podane 2 blastocysty po pgs ngs (chłopca i dziewczynkę). Tak bym chciała żeby wciąż oboje ze mną byli [emoji106]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana to ja w pierwszej ciąży poszłam do ginekolg akurat miała zastępstwo za innego na NFZ dała mi skierowanie na pierwsze badania pytam się czy moge przyjść z wynikami ona do mnie że tu jest do końca miesiąca to ja na to że pójde do drugiej gdzie ona przyjmuje to mi odpowiedziała że do końca grudnia nie ma wizyt prosze się w styczniu zapisać ale to wizyta i tak gdzieś w luty marzec by była no szok kobieta w ciąży ma czekać

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Daj spokój to jest szok co się dzieje. Na prawde wole wydać te 300 zł i się nie stresować niż się chrzanić na NFZ
 
Ja jeszcze nigdy nie robiłam bety. Dopiero w drugiej ciąży coś tam o niej słyszałam a teraz wolałam się nie stresować i tez nie zrobiłam.

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Ja jeszcze nigdy nie robiłam bety. Dopiero w drugiej ciąży coś tam o niej słyszałam a teraz wolałam się nie stresować i tez nie zrobiłam.

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
Super ze miałaś na tyle spokojne początki ciąż ze nie musiała. Zdecydowanie większość z nas Gi zazdrości, na pewno ja. Ale te, które są po przejściach nie odpuszcza sobie badań bo tylko szybka reakcja daje szansę na podtrzymanie ciąży.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karotka gratulacje [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t0d [emoji235]
 
Rozumiem was dziewczyny. Jeśli mnie by się coś wcześniej przydarzyło to też robiłabym więcej badań.

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry