reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie rozumiem jaki jest sens robienia tyle razy bety. Na początku ciąży to ok... Wiadomo... ale w obecnej sytuacji to tylko przysporzy niepotrzebnych nerwów a po co fasolkę stresować jeśli może się okazać że nie ma czym. Tym bardziej ze czy beta rośnie prawidłowo czy nie i tak nic się z tym nie zrobi. Głowa do góry

Poroniłas kiedys ? Ile lat sie starałas o dziecko ?
Ja nie mam możliwości zrobienia usg wczesniej niz za dwa tygosnie w weekend miałam krwawienie wiec hcg e odstępie 48H to jedyna weryfikacja jaka moge zrobic zreszta prosili mnie o to w klinice w ktorej miałam in vitro jak in powiedizalam o krwawieniu - wiec nie wrzucaj wszystkich ciaz i lekarzy do jednego wora
Jak wiesz ze masz ciąże na 100% i bijące serce to szczerze zazdroszcze ja tego nie wiem - hcg to krok ku przetrwaniu jeszcze dwoch tygodni ze świadomością ze moze ciazy nie byc ale z nutka nadziei


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emenems, a masz możliwośc zapytania o ten przyrost w przychodni?
 
Moim zdaniem wszystko jest w porządku. Beta rośnie w zastraszającym tępie na początku, potem zwalnia a po chyba 12 tyg zaczyna troszkę spadać. Gratuluję udane transferu!!! [emoji1]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

O dziekuje w koncu ktos kto wie o czym mowie i wie co przeżywam :)

Ja u mnie nie moge zrobic usg dopiero mi zrobią 5 tygodni po transferze a miałam krwawienie lekkie w weekend i sie zestresowałam polecialam robic bete bo tak mówili w klinice - jak mowisz ze ok to czekam z nutka nadziei ze wszystko ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O dziekuje w koncu ktos kto wie o czym mowie i wie co przeżywam :)

Ja u mnie nie moge zrobic usg dopiero mi zrobią 5 tygodni po transferze a miałam krwawienie lekkie w weekend i sie zestresowałam polecialam robic bete bo tak mówili w klinice - jak mowisz ze ok to czekam z nutka nadziei ze wszystko ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana dobry masz przyrost nie raz kobieta ma mały przyrost nie książkowy i jest wszystko wporządku najważniejsze że rośnie.Spokojnie czekaj na USG i nie przywiązuj się do liczb.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poroniłas kiedys ? Ile lat sie starałas o dziecko ?
Ja nie mam możliwości zrobienia usg wczesniej niz za dwa tygosnie w weekend miałam krwawienie wiec hcg e odstępie 48H to jedyna weryfikacja jaka moge zrobic zreszta prosili mnie o to w klinice w ktorej miałam in vitro jak in powiedizalam o krwawieniu - wiec nie wrzucaj wszystkich ciaz i lekarzy do jednego wora
Jak wiesz ze masz ciąże na 100% i bijące serce to szczerze zazdroszcze ja tego nie wiem - hcg to krok ku przetrwaniu jeszcze dwoch tygodni ze świadomością ze moze ciazy nie byc ale z nutka nadziei


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja również mam za sobą poronienie wiec wiem ze masz jakieś obawy itd tym bardziej jeśli wystąpiły krwawienia. Ja sama mam problemy z tarczyca i tez nie mam żadnej pewności ze moja ciąża przebiega prawidłowo, serca również jeszcze nie słyszałam bo wizytę mam dopiero 27 go, ale mimo to staram się nie myśleć o najgorszym bo jeśli będzie się coś znowu miało przydarzyć to i tak się przydarzy. Poprostu uważam ze dokładnie sobie stresu raczej nie jest dobrym pomysłem, chyba sama widzisz ze teraz jak juz zrobiłaś wyniki bety to jeszcze bardziej myślisz o tym i się zastanawiasz.... Zamiast się uspokoić bo beta rośnie to myślisz czy to jest 60 procent czy nie. Uwierz ze będzie dobrze i tego się trzymaj
 
Witajcie :-) :) Nieśmiało do was dołączam,zrobiłam dziś test ....i jeszcze jestem w szoku.
Jutro rano powtórzę,a w środę i tak jestem zapisana do ginki,może coś dojrzy na usg...Przewidywany termin porodu to 20.10.2018,ale to nic pewnego,okaże się po usg.:) P_20170216_145055-1.jpg
 

Załączniki

  • P_20170216_145055-1.jpg
    P_20170216_145055-1.jpg
    465,4 KB · Wyświetleń: 106
Emenems ciesz się ze swojej sytuacji. Mi w Polsce w Warszawie (podkreślam to tylko z tego względu, że wydaje mi się, że stolica powinna coś sobą reprezentować) zaproponowali usg na wrzesień :-D Przynajmniej bym się dowiedziała czy chłopiec czy dziewczynka przed porodem. teraz się śmieje, ale jak wyszłam dzisiaj z wizyty to chciało mi się ryczeć ze złości
 
reklama
ememes beta przyrasta robiłaś po niecałych 48 godzinach wiec spokojnie nie martw się
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry