reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Heh w uk troche inaczej to wyglada niz w Polsce, u mnie normalnie dziewczyny pracują po 12h jak sa w ciąży i pracuje praktycznie do końca. Mogłabym jedynie przejść na dniówkę na okres ciąży ale ja jestem przyzwyczajona do nocy wiec raczej zostanę. Lekarz raczej nie da mi zwolnienia bo u nich ciąża to nie choroba. Jak dostanę zwolnienie to tylko przez ze jestem po operacji kręgosłupa i moge nie byc w stanie wstać z łóżka:)
Dam rade:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pierdziele, grubo :o
 
Heh w uk troche inaczej to wyglada niz w Polsce, u mnie normalnie dziewczyny pracują po 12h jak sa w ciąży i pracuje praktycznie do końca. Mogłabym jedynie przejść na dniówkę na okres ciąży ale ja jestem przyzwyczajona do nocy wiec raczej zostanę. Lekarz raczej nie da mi zwolnienia bo u nich ciąża to nie choroba. Jak dostanę zwolnienie to tylko przez ze jestem po operacji kręgosłupa i moge nie byc w stanie wstać z łóżka:)
Dam rade:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiedzialam, że jesteś w UK. To kiepsko :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no w głowie mam zakodowane ze to norma i nie wydaje mi sie to jakies straszne. Jak inne dziewczyny dają rade i jest ok to czemu ja mam nie dać rady.
A plusem jest to ze 4 nocki pracuje a potem 4 wolne;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej - az tak nie lubisz swojej prscy ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

nie, to że nie lubię, ale życie rodzinne jest dla mnie priorytetem. Poszłam do pracy, żeby dorobić coś więcej do wypłaty partnera. Ale nie jest moją ambicją pracowanie na tym stanowisku do końca życia. Za to czasu z matką nic dziecku nie zastąpi.
 
Dziś temat PRACA [emoji12] Ja prowadzę swój salonik kosmetyczny i mam nadzieję że do końca ciąży będę pracować [emoji16] Choć za miesiąc- dwa biorę sobie pracownicę do pomocy, bo wiadomo jak to różnie bywa w ciąży [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Ja pracuje w sieciowce i powiem Wam, że też nie lubię swojej pracy. Bardzo się cieszę, że będę na L4

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie, to że nie lubię, ale życie rodzinne jest dla mnie priorytetem. Poszłam do pracy, żeby dorobić coś więcej do wypłaty partnera. Ale nie jest moją ambicją pracowanie na tym stanowisku do końca życia. Za to czasu z matką nic dziecku nie zastąpi.

Moje dziecko i tak w przedszkolu jest od 10 miesiaca zycia a czasu rodzinnego nam nie brakuje - ja wychodze z założenia ze praca szkoła itp jest częścią zycia bo dalej twierdze ze nie ilośc ale jakość czasu spędzona z dzieckiem sie liczy.

Zreszta nie ukrywam zawsze lubiłam pracowac pracowałam do konca ciazy poprzedniej i teraz pracuje normalnie - moj etat to 4 dni 8-15.30, wiozę mała do prsedszkola na 7.30 a maz odbiera js koło 11.30/12 potem mała idzie w kime do 15 :)
Jakos nam sie fajnie to ułożyło.
Dlatego pezy drugim chce pracowac 2 dni w tygodniu ktore bedzie tata sie zajmował w tym czasie - szkoda ze w Polsce tata jest barfzo pomijamy ... Urlop tacierzyński bardzo duzo zmienił w relacji meza i corki wiec nie chce mu tego zabierac z drugim dzieckiem




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A skoro temat praca, to powiedzcie mi, kiedy pracodawcy TRZEBA powiedzieć, że się jest w ciąży? Jest jakaś norma? I od kiedy się liczy ten 3 miesiąc, co to już podlega ochronie?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry