reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Każdy ma inny układ. Ja sobie obiecywałam, ze po drugim dziecku zrobię sobie roczna przerwę, ale w tej chwili raczej sa na to marne szanse.
Inna kwestia czy bym dała radę tyle czasu w domu wytrzymać. Jakiś rok temu byłam 2 miesiące w domu i fajnie było, ale jak wróciłam do pracy to tak jakby poczułam, ze wróciłam do rzeczywistości i "do żywych" ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka dziewczynki ^^ nie zaglądałam długo bo strasznie sie czulam przez ost dni eh ale juz sie czuje lepiej :) Nio moim zdaniem to tylko prywatnie chodzić.
 
Dodam, że to że ciężko powiedziec czy ciąża rozwija się prawidłowo stwierdził po badaniu wziernikiem! Do którego stary idiota nawet nie użył żadnego poślizgu. Bo przecież przezd 8 tc nawet nie ma co robic usg bo i tak nic nie pokaże.
 
Dodam, że to że ciężko powiedziec czy ciąża rozwija się prawidłowo stwierdził po badaniu wziernikiem! Do którego stary idiota nawet nie użył żadnego poślizgu. Bo przecież przezd 8 tc nawet nie ma co robic usg bo i tak nic nie pokaże.
Co za doktor brak słów.Idź prywatnie nawet dzisiaj jak Ci się uda do jakiegoś przyjąć.Będziesz spokojniejsza w nocy a nie będziesz się stresować co Ci ten gbur powiedzial.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roza ale trafiłaś [emoji53] brak słów...
Dziewczyny tak mnie muli i mdli ze na nic nie mam sił a to dopiero 6 tygodni [emoji26]
 
Ogólnie nie mam się czym chwalić...

Poszłam, okazało się że jest błąd z rejestracją przez internet i mimo ze potwierdzałam zapis telefonicznie gówniany system mnie wywalił. Czekałam godzine bo jakiś inny ginekolog miał mnie przyjąć. No i przyjął. Stary gbur. Okazało się, że on nie wie czy ciąża rozwija sie prawidłowo, w sumie to ciężko powiedziec, mam sie gdzieś zapisac na usg bo on ma terminy na wrzesien -.-

Jestem tak wkurw**** że szkoda gadac. Chyba pójde dzisiaj albo jutro prywatnie.
Współczuję... Że też jeszcze takie wieśniaki się uchowały wrrr...
Idź Kochana prywatnie jeśli masz taką możliwość, będziesz spokojniejsza [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Odnośnie pracy to ja tez nie wyobrażam sobie ze mąż będzie sam pracował, to ma chyba związek bardziej z samodzielnością i tym ze czuje sie spełniona. Obydwoje pracowaliśmy na dom, samochód. Moj maz pracuje jeszcze dorywczo po godzinach, to troche takie hooby, ale cos tam pieniędzy z tego jest czasami ale pomaga mi ogarnąć dom, odrabiamy z młodym zadania na zmianę. Jasia zostawiliśmy z babciami jak musiałam wrócić do pracy, to było trudne ale i jedyne dla nas wtedy rozwiązanie. Jesli sie uda to bede musiała miec przerwe w zyciorysie zawodowym - trudno.

@roza_21 skąd ja to znam, umówiłam sie na poniedziałek 20 a wpisali mnie na 13 - stego i to jeszcze moja wina była ze sie zle umówiłam wg położnej. Spokojnie idz jutro do innego lekarza.
 
reklama
A ja mam dobowe dyżury, jeszcze lepiej :p dlatego chcę pracować do końca kwietnia, początku maja ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry