reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
@Emenems ja bym innych nie słuchała, to Wasza sprawa jaak chcecie wyglądać i jak się z tym czujecie! :)

To była tylko faka wiesz luzna refleksja bez żadnej aluzji do kogokolwiek po prostu pare razy sie z tym spotkałam ze moj maz to musi byc tyranem skoro pomaga mi pracowac nad sylwetka.
Taki styl zycia ... Ludziom ciezko to zaakceptować ze maz ma zaraz 40, ja 35 oboje pracujemy mamy dziecko i do trgo mamy czas na porządnie przygotowane posiłki i ćwiczenia.

Pamietam nak mnie "straszono " ze moge spbie "cudowac" bo dzieci nie mam - mam i nic sie mie zmieniło :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zus przelewa tak jak ksiegowy zaznaczy. Moj kiedys zapomnial zmienic konto i pieniadze przez 2 miesiace przychodzily na stare konto musialam jezdzic i w zus odkrecac. Za to nastepnym razem zaznaczyl przekazem. Przy ostanim poronieniu mialam na grudzien zwolnienie lekarskie szpitalne na caly miesiac. I ten ksiegowy - du....k zapomnial wysłać do zus. Tak ze kseruj zwolnienia i przechowuj.

Wy tez macie problem z cisnieniem . Ja spisuje od czwartku. Z rana w pracy 140-155 /80 wieczorem i w weekend od 105-135 tak dzien w dzien, praca mi nie służy!
@mifif ja juz w kazde przesady wierze

Wlosow nie farbuje juz rok, nie maluje paznokci, nic co by moglo dziecku zaszkodzić z marnym skutkiem



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal ja cała ciąże hybrydę robiłam to lepsze niz zwykły lakier teraz czasu nie mam.

Ja cisnienie mam niskie wiec nie mierze wrecz za niskie miałam nawet 90/45 w ciazy do porodu wyszłam ponad 100 [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie ciśnienie dziś straszne [emoji58] o 18 miałam 141/85 wzielam dooegyt teraz mierze 155/79 [emoji17]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry