reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
U mnie ciśnienie dziś straszne [emoji58] o 18 miałam 141/85 wzielam dooegyt teraz mierze 155/79 [emoji17]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
W pierwszej ciąży też miałaś problemy z ciśnieniem ?'
 
W pierwszej ciąży też miałaś problemy z ciśnieniem ?'
Z ciśnieniem miałam ogólnie zawsze wszystko ok, z małą w 25 tc dostalam nadciśnienia ciazowego no i tak mi do końca ciąży zostało , po ciąży o tym zapomniałam i teraz zaczełam mierzyć i takie cuda [emoji52] moze mi juz po porodzie to zostało z młodą no ale nie mierzylam...
Ogolnie nie czuje tego , ze mam wysokie ciśnienie [emoji53]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Z ciśnieniem miałam ogólnie zawsze wszystko ok, z małą w 25 tc dostalam nadciśnienia ciazowego no i tak mi do końca ciąży zostało , po ciąży o tym zapomniałam i teraz zaczełam mierzyć i takie cuda [emoji52] moze mi juz po porodzie to zostało z młodą no ale nie mierzylam...
Ogolnie nie czuje tego , ze mam wysokie ciśnienie [emoji53]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
Miałaś cc ?
 
ewegub tak [emoji6] od 32tc w szpitlu byłam do 39tc mnie trzymali ...

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
An mnie cyc mega boli , jajniki dają znać, mdłości lekkie przeważnie na wieczór się nasilają [emoji4]

Roza no i super do tabelki wpadasz? [emoji4]

Tak patrzę na te moje ranne USg i wide tam 2 kropki w pęcherzyku albo mam omamy już [emoji58] rano tego nie widziałam [emoji23]
1486423393-aaaaaa.jpeg


wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png

Pewnie :) napisze wszystko jutro wieczorem albo pojutrze rano. Dopiero wróciłam z pracy i jestem jak zombie -.- 3 chorych dzieci w domu z czego jedne to noworodek to masakra. Jutro tez maraton 7.30-19. Nie mam siły nawet nadrabiać tego co napisalyscie [emoji52] do jutra [emoji253][emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
xbumx miałam podobnie tylko tak długo czekali z cc że ciśnienie przesZło 200 zatrzymanie pracy nerek i ostry stan przedrzucawkowy.. wody miałam tyle że nie umieli do żyły się przebić.. Mroczki wymioty .. A na oddziale byłam 8 tygodni...
 
Ja nie mam problemu z ciśnieniem jedynie ta glukozą albo glukomierz sie popsuł bo dziwne mialam 105 a po 10 minutach spadl do 72. Później jak mierzylam 106 a za chwile 122. Na czczo wczoraj 101 dzisiaj 106 :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
ewegub masakra , mnie trzymali bo niby mała malutka jest a klusek sie urodził 3.5kg , mi najpierw indukcje foleyem robili a później oxy i nie wiwm czy by mnie od razu ciąć cieli , tylko młodej mi tętno w maksymalnym tempie spadało a przy cc okazało się , że wody mam z krwią i dzieliły nam godziny , minuty , łożysko miałam przetarte a oni tego na usg nie widzieli a co 2 dni robili i nawet krwawilam to stwierdzili , ze tak ma być [emoji52] dlatego o ta ciąże z ciśnieniem tez sie bardzo boje [emoji19]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
reklama
Ja nie mam problemu z ciśnieniem jedynie ta glukozą albo glukomierz sie popsuł bo dziwne mialam 105 a po 10 minutach spadl do 72. Później jak mierzylam 106 a za chwile 122. Na czczo wczoraj 101 dzisiaj 106 :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Masz cukrzyce ? Ja sie na tym nie znam..

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry