reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ewegub masakra , mnie trzymali bo niby mała malutka jest a klusek sie urodził 3.5kg , mi najpierw indukcje foleyem robili a później oxy i nie wiwm czy by mnie od razu ciąć cieli , tylko młodej mi tętno w maksymalnym tempie spadało a przy cc okazało się , że wody mam z krwią i dzieliły nam godziny , minuty , łożysko miałam przetarte a oni tego na usg nie widzieli a co 2 dni robili i nawet krwawilam to stwierdzili , ze tak ma być [emoji52] dlatego o ta ciąże z ciśnieniem tez sie bardzo boje [emoji19]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
Ja staram się być spokojna , ale po takich przeżyciach ciężko. Uciekam spać dobranoc dZiewczyny !
 
reklama
Miałam cukrzyce ciążową z pierwszą.Po urodzeniu mi się wyregulowało .A teraz znowu wariuje ale tak może być że przy drugiej ciąży będzie.A na dodatek może mi duphaston podnosić cukier

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mialam gestoze cisnienie do 150. W 37t,1d poszlam od razu na cc. Z objawow to cisnienie, obrzek i bezposrednio przed cc bialko w moczu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku... Jak was czytam to bardzo wam wspolczuje a połowy tych schorzeń nie znałam ... U mnie nic oprocz przodującego łożyska ale nie krwawiłam nic wsyzstko spoko urodziłam normalnie zero komplikacji .... Ale jak juz macie doświadczenie to łatwiej chyba teraz pilnowac niektórych rzeczy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny załamałam się. Miałam iść w 7 tygodniu usłyszeć serduszko a okazało się ze mój zarodek ma milimetr.. Owulacja mogła nastąpić najwyżej tydzień później bo 4 dni po spodziewane miesiaczce test był już pozytywny. Tak bardzo się boje :( ginekolog nie mówiła za dużo oprócz tego ze ciąża jest dużo młodsza i muszę czekać. Pękłam. Leżę i płacze.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez nic. Ciąża książkowa, poród sn też całkiem ok.
Jedynie potem byłam chyba pierwsza kobieta która nie przytyła w ciąży tylko karmiąc [emoji23]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Puczu jak dzidzia ma mm to jesteś jakoś w 5tc i 4 dni , na pewno będzie wszystko ok [emoji6] kiedy ty hylas na tym usg , ze stwierdzono taki mały zarodek?

Emenems mialas cc przy przodujacym łożysku?



wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Pęcherzyk jak i dzidziolek rośnie 1 mm na dzień [emoji6]
A dzidziolek dokładnie od 5t4d ma 1mm.

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Byłam wczoraj. Dzięki dziewczyny. Po prostu spanikowalam. To chyba te chormony :( zamiast się zrelaksować to ja siedzę i wyliczam..

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry