reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jak jest z wynagrodzeniem? Jestem na l4 i zakład pracy płaci do końca ciąży czy jak to jest? Czy ZUS?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czyli ZUS też na konto? Wybaczcie za pytania ale nie mam o tym zielonego pojęcia

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mififi nie pomoge bo sie nie znam [emoji52]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Tylko nie rezygnuj po ciazy z tych 60kg czy ile sobie wymarzysz bo nie jedtes skaza na te kg ! Poytywne nastawienie i troche silnej woli :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie też coś o tym wiem, a schudłam jednak 30 kg. :) Pewnego dnia spojrzałam w lustro i stwierdziłam, że koniec tak nie może być i wzięłam się za siebie. Ogólnie się nie boję, że w ciąży może przytyje dużo, wiem że mam zaparcie bo raz mi się już udało i zgubie to. :) Jak ważyłam te 75 kg to ciągle słyszałam jakieś naśmiewanie się że mam nogi w kształcie X, najgorsze było to jak zapytano mnie w sklepie "który miesiąc Paulinko ?", cios ogromny. Ale dzięki temu udowodniłam, że da się zrobić jeszcze z siebie laskę i nie chodzi tu o innych, że może zrobiłam to dla kogoś, zrobiłam to dla siebie... :)
 
Wiesz co prawda 200% tylko czasmi mi przykro jest bo my oboje z mezem trenujący i dbający o sylwetki -taki typ nam z tym dobrze, o ja lubie meza jak wyglada , wiadomo nie to najwazniejsze, jest ciepłym rodzinnym kochanym facetem mezem i ojcem, ale jak mowie ze maz mi pomaga e treningach i diecie ( jest dietetykiem sportowym) zebym misla zgrabna sylwetkę i ze mu sie podobam to slysze ze " chce miec w domu modelkę " itp ze choduje sobie "pusta lale " tezyma s domu i mi przykro bo jal ktos mowi ze ma pare kg wiecej i mezowi ze taka podoba to super a jak mowie ze ja sie szczupła mojemu podobam to od tazu gromy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój przy 45 kg był przerażony i mówił że kurde same kości, zero tyłka i cycki gdzieś znikły. Ale w sumie facetowi się nie dogodzi :D no, ale teraz jak ważę więcej to mówi, że w końcu coś się pojawiło :D hehe
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry