reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
te meble co kupiliśmy maja długość 3,8 m , ja mam kuchnie a raczej nie kucnie a aneks kuchenny niewielki bo tylko 22m2 ale udało nam się pomieścić i jeszcze barek dorobiliśmy oddzielnie żeby oddzielić delikatnie strefę kuchenną od tej salonowej

Ja mam 3,5 na 2 w kształcie L i druga sciana chciałam blat z szafkami 1,8 metra

No moi rodzice maja z castoramy i wlasnie jest ok :)

Chce zrobic za gotówkę mie chce kredytu jal słucham o kuchniach za 100 tysiecy to słabo ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja teraz mam remont łazienki koszmar wszędzie pył fuuu alee juz końcówka to wytrzymam ^^ jak skończone będzie to zrobię fotki ^^. Powiedzcie mi dziewczyny bo ginekolog powiedziała mi ze za wcześnie jeszcze na badania i powiedziała ze na razie mogę kupić sobie witaminy i zaproponowała Prenatal Uno miała któraś z was to ?
 
ja teraz mam remont łazienki koszmar wszędzie pył fuuu alee juz końcówka to wytrzymam ^^ jak skończone będzie to zrobię fotki ^^. Powiedzcie mi dziewczyny bo ginekolog powiedziała mi ze za wcześnie jeszcze na badania i powiedziała ze na razie mogę kupić sobie witaminy i zaproponowała Prenatal Uno miała któraś z was to ?

Ja biore falvit mama i omega 3, badania z krwi podstawowe bede miec 13.02 u rodzinnego a usg potwierdzające w klinice za 4 tygofnie potem tylko polowkowe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez bedzie remont , został nam 1 pokój do wykonczenia docelowo ma być dziecięcy z tym że u nas kupa pracy przy tym będzie , zrywanie starych drewnianych desek pod którymi niestety nie ma wylewki więc trzeba będzie beton lać , równanie ścian karton gipsem, obniżanie sufitu bo pokój wysoki na 3,20
Słuchaj przy takiej posadzki nie potrzeba o zgrozo 30 cm betonu, na grunt czyli na ziemie wystarczy 10 cm, musi wyschnąć potem kładziesz na to folie i rozkładasz styropian tak by do poziomu 0 czyli posadzki zostało Ci jakieś 8 cm, potem na ten styropian dajesz folie i jeszcze raz wylewkę już cienką bo 6 cm ale dodajcie zbrojenie rozproszone takie kłaczki polipropylenowe jak pocięty i rozdrobiony sznurek. Jak wyschnie gdzie polecam faktycznie osuszacze i jeszcze dodatkowo grzanie i wietrzenie kładziesz piankę i panele i gotowe.
Bum łazienka wyglada coraz lepiej, na gotowo niech pomalują ci fugi takim impregnatem do fug - łatwiej je potem umyć.
My dom wybudowaliśmy sobie po tym jak sie urodził nam Jaś. Mamy parter i poddasze które nie jest jeszcze wykończone, wiele nie brakuje bo tylko pomalować ściany i ułożyć podłogę, no i łazienkę zrobić. Z tym ze nie ma tam kto na razie mieszkać, więc nie kończymy. Na parterze mamy 2 sypialnie dla nas i dla Jasia a na poddaszu jeszcze dwie. Na parterze nam wiele nie zostało do zrobienia. Po tych 3 latach mieszkania pasuje odmalować naszą sypialnie i Jasia pokój.
My kuchnię robiliśmy sami, mamy jakieś 4,5 mb kosztowała nas 2,300zł, mamy bambusowy blat i prawie same szuflady w dolnych szafkach, jestesmy z niej bardzo zadowoleni bo jest wygodna i zrobiona tak jak chcieliśmy.
Ilona ja też brałam prenatal uno, duo ale teraz genetyk poleciła mi witaminy febibion bo lepsze sa te co mają w składzie metylowanie witaminy - metylowanie tz bardziej naturalne bo te wszystkie kwasy foliowe za 4 zł to czysta chemia. Ja mam taka mutację i mój organizm nie przyswaja tych chemicznych, witaminy na 1,5 miesiąca kwas B6 i B12 to koszt ponad 100zł
 
Ahaaaa dzięki za podpowiedz ^^ od listopada 2016 jem raz dziennie kwas foliowy. Zapisałam nazwy i spytam się farmaceuty ;):)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry