reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dziękuje :) jeżeli będę mieć jakieś pytania z chęcią będę czekać na odpowiedzi ponieważ jestem zielona w tych tematach ^^
 
reklama
Hej dziewczyny 2.02.2017 byłam u ginekologa gdzie utwierdziłam się w tym że jestem w 4 tygodniu ciąży ^^ Z mężem staraliśmy się od września 2016 i w końcu się udało jupi ^^ ) Co do dolegliwości to pobolewał mnie brzuch jak na okres i miałam niewielkie skurcze jak kolka, zawroty głowy i wzdęcia ^^ Jedynie czego się obawiam to tego smogu za oknem :( Pozdrawiam wszystkie mamy ^^
Witaj kochana gratulacje fasolki [emoji2] wzdęcia już też przeszlam [emoji53]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny 2.02.2017 byłam u ginekologa gdzie utwierdziłam się w tym że jestem w 4 tygodniu ciąży ^^ Z mężem staraliśmy się od września 2016 i w końcu się udało jupi ^^ ) Co do dolegliwości to pobolewał mnie brzuch jak na okres i miałam niewielkie skurcze jak kolka, zawroty głowy i wzdęcia ^^ Jedynie czego się obawiam to tego smogu za oknem :( Pozdrawiam wszystkie mamy ^^

Witaj :) gratuluje! Ja zawroty głowy tez miałam od owulacji non stop. I słabo mi było.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba wiecej nas z druga ciaza :)

Mnie czeka remont kuchni generalny i musze w to lato zanim drugie sie urodzi ... Bedzie ciekawie ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
alpine u ciebie końcówka a u mnie jeszcze z tydzień wrr...
A syf to masakra dopiero będzie większy jak zaczną szlifowac ściany...

Założyłam temat na usg /wizyty / badania tam możemy wklejac fotki z usg [emoji4]



[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...

Wiesz co ja nie mialam az takiego syfu bo szlifowanie bylo taka wielka maszyna z odkurzaczem, tak ze przy otwartych drzwiach w innych pokojach nie bylo sladu ze cos sie dzialo, wiec warto sie zastanowic, to firma wam robi czy sami sobie?
 
U mnie tez bedzie remont , został nam 1 pokój do wykonczenia docelowo ma być dziecięcy z tym że u nas kupa pracy przy tym będzie , zrywanie starych drewnianych desek pod którymi niestety nie ma wylewki więc trzeba będzie beton lać , równanie ścian karton gipsem, obniżanie sufitu bo pokój wysoki na 3,20 przez co ciągle jest zimny i dopiero potem wykanczanie :) planujemy na wakacje takie prace i wtedy ja przeprowadze się na ten czas do rodziców żeby w tym bałaganie nie siedzieć :)
 
reklama
alpine to tacy znajomi robią nam , my to cala łazienkę przekształcamy + większy pokoj do malej robimy ...

Pospalam normalnie od 12 do teraz [emoji33]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry