reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a jeszcze mam pytanko czy tez was tak zasypało na twarzy ? bo ja zawsze miałam przed okresem syfki i w czasie i nie wiem czy to przez to czy hormony hmmm
 
reklama
ja w ciąży mam cerę jak marzenie, zero syfków ale tylko w ciazy potem wysypuje mnie strasznie.
Miałam tak na synków i na córeczkę. Z tym ze to wszytko zależy u kogo nie ma reguły
 
Ja miałam super włosy :) ale oczywiscie 3 mieisace po ciazy jak kazdy totalnie zaczęły leciec włosy zakola i placki i to mija i zaczynaja odrastać wiec mam teraz mase baby hair hahahah i za rok znowu ..[emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja biorę kwas foliowy ten na recepte 5mg już 2 msc ale chyba przestanę go brać i przerzucę się na witaminny Femibion podobno są najlepsze . Trochę się właśnie boję brac ten kwas foliowy , nie wiem czy któraś z was tutaj pisała czy ja to gdzieś indziej czytałam że jak ktoś ma mutację MTHFR to nie można tego kwasu tylko właśnie witaminy a ja sama nie wiem czy mam trombofilie, MTHFR czy jeszcze inne paskudztwo więc takie moje dzisiejsze przemyślenia że chyba na wlasna reke odstawię to i zacznę łykac witaminy
 
Przy tych mutacjach pai1 czy mthfr nie łyka sie kwasu foliowego zwykłego sklepowo aptecznego bo on truje wątrobe, a dokładnie rozkłada sie w watrobie najpierw na metylowany a potem dopiero przyswaja. Wiec suma sumarum lepiej nie łykac niż łykac sklepowy, W tych witaminach febibion jest już kwas foliowy metylowany ten bardziej naturalny ale pozostałe witaminy juz zwykłe. Wiec jak bym miała z tą świadomością którą teraz mam i bez mutacji które posiadam wybierac miedzy moim starym Prenatal A Febibion wybrała bym febibion. Tylko dlatego ze nie jest tak chemiczny. Tylko nie patrzyłam ile kosztuje :(
 
reklama
a jeszcze mam pytanko czy tez was tak zasypało na twarzy ? bo ja zawsze miałam przed okresem syfki i w czasie i nie wiem czy to przez to czy hormony hmmm

hormony :) mnie kochana całe plecy zasypało małymi krostkami a nigdy tak nie miałam więc to musi być związane z hormonami w ciąży
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry