reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie tez bedzie remont , został nam 1 pokój do wykonczenia docelowo ma być dziecięcy z tym że u nas kupa pracy przy tym będzie , zrywanie starych drewnianych desek pod którymi niestety nie ma wylewki więc trzeba będzie beton lać , równanie ścian karton gipsem, obniżanie sufitu bo pokój wysoki na 3,20 przez co ciągle jest zimny i dopiero potem wykanczanie :) planujemy na wakacje takie prace i wtedy ja przeprowadze się na ten czas do rodziców żeby w tym bałaganie nie siedzieć :)
Znam to az za dobrze,tylko pod deskami z podlogi byl gruz,i jakies 30cm wylewki do zrobienia...
 
reklama
alpine - my tak cały dom mieliśmy własnie , bo po ślubie wprowadziliśmy się do domu po dziadku męża , stare budownictwo i wszędzie były te dechy , i tak powoli robimy najpierw kuchnia z aneksem, potem sypialnia , łazienka i teraz ten pokój ostatni do remontu został, wszystko małymi kroczkami bo takie przeróbki starego domu o prawie koszt jak postawienie nowego bo dosłownie wszystko do wymiany ...u nas też pójdzie ze 30 cm tej wylewki więc ze 3-mce będzie sam beton wysychał niestety ale trzeba to zrobić teraz póki jeszcze dziecka nie ma :)
 
Magdziocha my robilismy dokladnie to samo,wylewki te lekkie ze styropianem i chodzily non stop osuszacze az wyslchlo i po tygodniu juz mozna bylo klasc panele,jak macie gdzie wypozyczyc to serio warto bo i nie ma tej wilgoci w powierzu i wyciagal u nas do 15l wody na dobe jeden:)
 
U mnie łazienka juz prawie jakoś wygląda [emoji38]
1486220761-aaaaaa.jpeg
a tam Lenora nowy pokoj bedzie [emoji38]
1486220781-aaaaaa.jpeg


[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...
 
alpine a jaki to jest mniej więcej koszt wypożyczenia na dobe takie cuda ? tak orientacyjnie pytam :) kurcze nic mi fachowcy nie mówili o takim czymś i nie wiedziałam :) dobrze wiedzieć :)

xBUMx - super , byle do przodu :-) zostawiacie tak do połowy płytki czy do końca będziecie ciągnąć ? Ja mam pod sufit ale wiem że teraz nowa moda że do połowy często ludzie robią :)

Wiecie co wczoraj odpuścił mi w końcu ten ból nóg a dzisiaj mi się przyplątał ból ramienia , jak nie urok to sraczka :) mam nadzieje że nie będzie mnie trzymał tyle co te nogi
 
My kupiliśmy większy dom w czerwcu mieszamy w nim od wrzenia bo dziecko ... Ale większy ale w gorszym stanie niz nasz poprzedni - wiec lazienke mam zrobiona ( nigdy wiecej remontu łazienki [emoji23]) pokoje tez nowe podłogi została kuchnia i za kuchnia jadalnia i ogród zimowy pralnia garderoba.. Ale najgorzej ta kuchnia .... Bo drogo i duzy remont na raz trzeba zrobic reszte mozemy powoli :D no i chce kupic kuchnie w poslce


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emenems - nie wiem jaki masz dokładnie budzet na meble kuchenne ale ja swoją kupiłam w BRW na wyprzedazy , trafiła nam się okazja góra fronty biały lakier , dół cały w szerokich szufladach ( w ogóle nie ma szafek dolnych tylko szuflady które uwazam za genialne ) - 380 cm wraz z wyposażeniem tj. plyta indukcyjna, okap, mikrofala i pekarnik w zabudowie . Wszystkie szafki na samodomykach , dobre jakościowo i uwaga daliśmy za to 7,900 więc naprawdę tanio bo jak patrzyłam samo AGD ktore jest w zestawie to ono kosztuje 5300 tylko to było 2 lata temu ale popatrz własnie w BRW
Jedyne co mi się w moich meblach nie podoba to kolor dołu bo to taki orzech/wenge a wolałabym aby był jasny jak górne szafki
 
Emenems - nie wiem jaki masz dokładnie budzet na meble kuchenne ale ja swoją kupiłam w BRW na wyprzedazy , trafiła nam się okazja góra fronty biały lakier , dół cały w szerokich szufladach ( w ogóle nie ma szafek dolnych tylko szuflady które uwazam za genialne ) - 380 cm wraz z wyposażeniem tj. plyta indukcyjna, okap, mikrofala i pekarnik w zabudowie . Wszystkie szafki na samodomykach , dobre jakościowo i uwaga daliśmy za to 7,900 więc naprawdę tanio bo jak patrzyłam samo AGD ktore jest w zestawie to ono kosztuje 5300 tylko to było 2 lata temu ale popatrz własnie w BRW
Jedyne co mi się w moich meblach nie podoba to kolor dołu bo to taki orzech/wenge a wolałabym aby był jasny jak górne szafki

No go mega tanio ...i super wlasnie tak bym chciała max 10.000 nawet liczyłam nid zmieniac sprzętów zrobic kuchnie bez zabudowy sprzętów tylko za jakis czasy wymienić musze jeszcze panele na podłogę i sciany ale to nie drogo juz - ja mam paskudna kuchnie - tylko problem jest ze zeby wiesz wymierzyć itp i zobaczyc do polski powinnam jechac a mie pojade przed majem ....

Powiedz mi jak duza masz kuchnie ???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My kupiliśmy większy dom w czerwcu mieszamy w nim od wrzenia bo dziecko ... Ale większy ale w gorszym stanie niz nasz poprzedni - wiec lazienke mam zrobiona ( nigdy wiecej remontu łazienki [emoji23]) pokoje tez nowe podłogi została kuchnia i za kuchnia jadalnia i ogród zimowy pralnia garderoba.. Ale najgorzej ta kuchnia .... Bo drogo i duzy remont na raz trzeba zrobic reszte mozemy powoli :D no i chce kupic kuchnie w poslce


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam kuchnie z castoramy na wynajmowanym mieszkaniu i całkiem dobrze sie sprawdza i wyglada super [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
te meble co kupiliśmy maja długość 3,8 m , ja mam kuchnie a raczej nie kucnie a aneks kuchenny niewielki bo tylko 22m2 ale udało nam się pomieścić i jeszcze barek dorobiliśmy oddzielnie żeby oddzielić delikatnie strefę kuchenną od tej salonowej
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry