reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny od dwóch dni idę do ubikacji ok 22, a potem dopiero o 12 ww południe... czuję się jakbym "nic tam nie miała", 3 dni temu miałam dość mocny ból brzucha... czy któraś też tak ma? P.s. Piję normalnie jak zwykle...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Wam

O ja to bym chętnie przespała całą noc. U mnie tragedii nie ma bo wstaje tak 3 razy siku, ale dzisiaj ! Kurcze chyba z 10 razy byłam. Niewiem skąd mi sie tyle tego naprodukowało.

Ja dzisiaj na śniadanie zrobiłam zupkę mleczną....mniam.

Moja córa dzisiaj spała do 9:30, ale od 4 z nami w łóżku. Mały przytulaczek.
 
Dziewczyny od dwóch dni idę do ubikacji ok 22, a potem dopiero o 12 ww południe... czuję się jakbym "nic tam nie miała", 3 dni temu miałam dość mocny ból brzucha... czy któraś też tak ma? P.s. Piję normalnie jak zwykle...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli to się pojawiło dopiero teraz to bym zrobiła badanie moczu. Ale jeżeli miałaś tak wcześniej to może spróbuj pić więcej niż normalnie i wtedy zobaczysz czy to pomogło.


Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli to się pojawiło dopiero teraz to bym zrobiła badanie moczu. Ale jeżeli miałaś tak wcześniej to może spróbuj pić więcej niż normalnie i wtedy zobaczysz czy to pomogło.


Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
Wcześniej sikałam ok 24, a o 5-6 znów...
Badania naa bakterie odebrałam w pon, wszystko ok...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najważniejsze że nie ma bakterii. Tak więc pozostaje tylko wypić z 1,5 l wody i zobaczyć czy to coś dało. Bo skoro wyniki moczu są dobre to raczej nie ma się czym martwić.

Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny od dwóch dni idę do ubikacji ok 22, a potem dopiero o 12 ww południe... czuję się jakbym "nic tam nie miała", 3 dni temu miałam dość mocny ból brzucha... czy któraś też tak ma? P.s. Piję normalnie jak zwykle...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja co prawda przed spaniem siusiam i odrazu po przebudzeniu rano ale tez od jakiegoś czasu już nie gania mnie tak często, myślę że to normalne... Podobno to jest tak że w pierwszym trymestrze zwiększa się sporo ilość krwi w krwioobiegu przez co nerki intensywniej pracują i stąd częste oddawanie moczu, później około 3 trymestru jak już macica uciska pęcherz wraca częste siusianie [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Hej dziewczynki :) zycze spokojnej niedzieli :) dla tych ktore nie widzialy, a moze chcialyby sie wybrac, znalazlam ostatnio na internecie bezplatne warsztaty dla mam dzieci 0-1, lub dla przyszlych mam. Mozna przyjsc z osoba towarzyszaca lub samemu, te warsztaty odbywaja sie w roznych miastach, moze akurat bedzie blisko, bedziecie chcialy sie wybrac. Tutaj wiecej na ten temat :)

Link do: Bezpłatne Warsztaty Mamo to Ja - Babyonline.pl

Ja ide w czwartek, na szczescie jest u mnie w miescie, takze bliziutko, mozna sie duzo rzeczy dowiedziec, beda konkursy, fajne rzeczy do wygrania :)

12.10.2017 [emoji480]
Dzieki Ci bardzo! Zapisalam sie tez na środę :) Nie slyszalam o takim czyms nigdy, super sprawa! Dzieki jeszcze raz, ze powiedzialas :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)
Ja nie śpię od 7, poczytałam książkę, na 9 uszykowałam śniadanko dla męża. Tetaz jedziemy do sklepu, a na 13 do teściów na obiad. Trochę tam posiedzimy. Spokojnej niedzieli
 
Moj tez, wstaje po 6 idzie do salonu i robi sobie uczte kinomana po cichu a od poniedzialku do piatku spalby do poludnia.

Spark mnie boli ale ja to juz sama nie wiem czy to nie bola wiązała. Z siusianiem to uwazaj zeby sie woda nie zatrzymała, moze za malo pijesz?
Jak mocz w pożądku to sie nie ma co martwic.

Ja dzis robie na obiad rosol i wyjatkowo 2- gie danie ziemniaki pieczen z dzika i surowke.
Lezy mi ten dzik z lidla w zamrazarce juz od jesieni, troche sie go boje, ale jak by co to go nie zjem. Musze w zamrazarce posprzatac bo mam zbieranine różności.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teraz zauważyłam na wkładce jakby brązowy śluz, jestem przerażona... myślicie, że to może być przez wczorajsze przytulanki? Pierwszy raz tak maam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry