reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja przytylam 2.5 kg :-) jak Wam mija niedziela? Ja już jestem przejedzona, a zjadłam tylko śniadanie i 2 kawałki ciasta. Obiadu jeszcze nie jadłam, bo taka pełna się czuję... cały czas lezakuje ;-) później siostra z narzeczonym mają nas odwiedzić :-)
 
reklama
No to nie jestem sama z taka waga ;D a tak się martwiłam, ja aktualnie zjadłam obiad :) A tak ciagle leżę i jem :D Już się taka czuje pełna, ale dalej mnie do tego jedzenia ciągnie [emoji23] Szkoda tylko, ze pogoda taka brzydka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie też pogoda paskudna... zimno, wieje... myślałam że jak wreszcie mam męża 2 dni w domu, to zaliczymy jakiś spacer, a tu pogoda taka, że nosa się nie chce z domu wystawić...
 
U mnie raz pada, raz słońce, taka zmienna ta pogoda, ze szok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny:) my na 6 do kościoła a potem całą rodziną do babci na wspolne swiateczne śniadanie:) i tak siedzimy i jemy [emoji14] wieczorem do domu, jutro do teściów i tak święta zlecą. U nas pogoda też straszna, wieje, pochmurno z domu nie ma sie ochoty wyjść. Jeżeli chodzi o wage to ja zaczynałam od 52,5kg a teraz 55 [emoji39] chociaż pewnie we wtorek bedzie już wiecej [emoji14] życzę wszystkim udanych świąt i dużo wypoczynku [emoji235][emoji231][emoji214]
 
Dziwne to jest na prawdę ;D w ciąży jesteśmy, a nam tak słabo waga idzie do przodu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No a ile mniej więcej na tym etapie waży dzidziuś? ....spokojnie jeszcze przytyjemy. Pierwszy trymestr z tego co czytałam powinno się zakończyć do +2 kg. Co oczywiście regułą nie jest bo jak któraś nie miała apetytu a jeszcze dodatkowo wymioty to pierwszy trymestr może zakończyć nawet pod kreską.
A potem sie zacznie....zobaczycie. Chyba tak koło 6 miesiąca waga spektakularnie idzie w górę
 
Cześć Dziwczyny, przepraszam ze ostatnio się nie udzielam ale nie dość ze gotowałam na święta to jeszcze na imprezę urodzinowa synka :) wczoraj od samego rana do północy byłam w kuchni, jeszcze dziś rano musiałam pare rzeczy porobić a o 15 już goście. Jedni właśnie wyszli i czekamy teraz na następnych :)
Ja pomimo ze wszystko robię zawsze sama i jestem padnięta to bardzo to lubię, nie chodzi tylko o Wielkanoc bo pobożni za bardzo nie jesteśmy ale o fakt ze jest wolne i można coś przygotować dla przyjaciół czy rodzinki. No to odpiczywajcie a ja tez już odpoczywam się tylko objadam
 
A u nas jednak siostra ze szwagrem zostają na noc, bo wszyscy piją ;-) oprócz mnie oczywiście :-) także rano pojedziemy wszyscy razem do mojej mamy :-) u nas nadal leniwa niedziela... oglądamy wesele koleżanki, później włączamy nasze, bo okazało się, że szwagierka jeszcze nie oglądała (!!) :-)
 
Dziewczyny w którym tygodniu można wyczuć ruchy dziecka? Dzisiaj miałam pare razy takie dziwne bulgotanie w brzuchu :) I tak się zastanawiam :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry