reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja mam wrazenie ze czuje ruchy juz co najmniej 2 tygodnie. Tylko przybieraja na sile. Lekarka powjedziala ze to nie możliwe.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej laski!
Wyspane? Macie siłę na kolejny dzień świętowania?? :-)
Ja obudziłam sie bardzo głodna, zaraz idę pochłonąć resztki sałatki pieczarkowej. Nie wyspałam się, bo pies mi przeszkadzał...

Beczulinda i byli u Was oglądać to mieszkanie?? Ciekawość mnie zżera ;-)

Malinowa, o matko. Ja tyle wazylam w podstawówce (!). :-) straszna ż z Ciebie chudzina musi być :-)

Ja zaczynałam ż waga 62 kg, teraz mam 64.5, zwaze się po świętach i zobaczymy ile jest na + ;-) powiem Wam ze cieszą mnie te dodatkowe kilogramy :-)
 
Witam się i ja :) na 12 jedziemy do rodziców i tam bedzimy do wieczora i już po świętach ;)
Ewka, po obiedzie pojechaliśmy z teściowa i wujkiem na cmentarz i wracając zaproponowalismy żeby wszedł zobaczyć, ale sam i wiadomo że nie na jakieś ciasto czy nawet kawę, no i najważniejsze nie z przymusu :D obejrzał, pobawili się wózkiem (teściowa ustawiają wysokość rączki jak jej będzie wygodbie) i pojechaliśmy na ciasto :)
 
Hej [emoji5] ja wczoraj to tak jadłam ze tyłek już nie mógł Ale oczy prosily o jeszcze trochę [emoji23] wujek to się tak ze mnie śmiał ze szok.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dziś w planach popołudniu znów mamy gości. Mam nadzieję ze tylko na chwilkę. Bo tak się ładnie robi ze chciałabym zaliczyć jakiś spacer.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) ja tez jadłam non stop chociaż tak naprawdę nie byłam głodna, ale wszystko takie pyszne ze jak tu nie jeść haha
Dzisiaj nie mamy gości ale na popołudnie jesteśmy zaproszeni także mam luzik, mogę dalej tylko zajadać. Już zaliczyłam ciasto i sałatkę a to dopiero 10 :)
Miłego świętowania Wam dalej życzę
 
Ja tylko wczoraj obeszłam się smakiem tych wszystkich wspaniałości... a tak marzyła mi się kawa i kawałek ciasta ale tylko na marzeniach poprzestałam. Wszyscy przy stole zajadali się przysmakami a ja grzecznie czekałam na swoją godzinę i dostałam pudełeczko specjalnie dla mnie zrobione przez teściowa. Chociaż mój M starał się nie jeść a jak już jadł to w tych samych godzinach.. a dziś to samo...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny...ja dzis pospalam...zjadlam pozadne sniadanko...a dzis to my zamierzamy caly dzien przed tv lezec...zimno wiatr wieje wiec ze spaceru nici...
Ja to moze do swojej wagi nie bede sie przyznawac...bo ja na pocxatku wazylam 72...a teraz w 13tyg 73.6...ale jestem wysoka wiec nie widac po mnie...moge przytyc nawet 15kg zeby tylko dzidzia zdrowa byla...
Teraz pewnie po swietach bedzie wiecej...w czwartek na wizyte ide do swojego gina to sie dowiem
 
Czesc dziewczyny...ja dzis pospalam...zjadlam pozadne sniadanko...a dzis to my zamierzamy caly dzien przed tv lezec...zimno wiatr wieje wiec ze spaceru nici...
Ja to moze do swojej wagi nie bede sie przyznawac...bo ja na pocxatku wazylam 72...a teraz w 13tyg 73.6...ale jestem wysoka wiec nie widac po mnie...moge przytyc nawet 15kg zeby tylko dzidzia zdrowa byla...
Teraz pewnie po swietach bedzie wiecej...w czwartek na wizyte ide do swojego gina to sie dowiem
Ja w swoich dwóch ciążach przytyłam po 20kg :) przy pierwszym porodzie zrzuciłam wszystko w dwa tygodnie a z synem 10 lat później zajęło mi to pół roku :) haha ale nie miałam żadnej diety ani nic, słodycze tez jadłam normalnie bo niestety je uwielbiam także teraz pewnie tez tyle przybędzie.
Tak jak napisałaś najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa a kilogramy prędzej czy później stracimy. Im dziecko bardziej absorbujące tym szybciej haha
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry