reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja nawet nie wiem czy chce wiedzieć co bedzie. Co bedzie to bedzie. W pierwszej ciąży wydawało mi sie, ze chłopiec, nawet wszyscy mówili, ze wyglądam na chłopca - a tu niespodzianka dziewczynka. Ale jeszcze na drugi dzien po porodzie nie mogłam sobie wyobrazić, ze miało by być inaczej [emoji7]


Ja też chciałabym mieć niespodziankę :-) od początku mam przeczucie na chłopaka. Wszystkim mówiłam, że ze będzie siurek jak nic :-) później trochę zwatpilam , ale chyba wolałabym do końca nie wiedzieć. W końcu co to za różnica. Najważniejsze, żeby było zdrowe. Moje maleństwo kochane :-)
Ale jak patrzyłam na jakieś używane komplety na allegro to wszystkie zestawy albo dla chłopaka, albo dla dziewczynki i to jedyny minus tego ze że nie znam płci ;-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ja będę miała dzisiaj świetną noc... Siedzę na kibelku i ciągle sikam. Do tego to nieznosne pieczenie :(

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


Dobrze, że ja dziś wizytuje, bo wczoraj wieczorem też mnie piekło przy siku. W nocy wstawiłam 6 razy ! Masakra jakaś. Staram się duz o nie pic wieczorami, a i tak ciągle sikam. Ciekawe jak mi wyszły badania moczu. Pewnie znów mam liczne bakterie...


Cześć dziewczyny! Przez to sikanie kiepsko sypiam, rano budzę się z bólem glowy i do tego jeszcze ten strach... coś okropnego...
Ktora jeszcze dziś do lekarza?
Ja jadę na 16, bo od 16 przyjmuje. Mam nadzieje, że będę 1, bo już od rana nie mogę sobie miejsca znaleźć. Właśnie biorę się za prasowanie, bo wielka sterta na mnie czeka... chyba musze to podzielić, bo na raz tyle nie ustoje :-)
 
reklama
Dobrze, że ja dziś wizytuje, bo wczoraj wieczorem też mnie piekło przy siku. W nocy wstawiłam 6 razy ! Masakra jakaś. Staram się duz o nie pic wieczorami, a i tak ciągle sikam. Ciekawe jak mi wyszły badania moczu. Pewnie znów mam liczne bakterie...


Cześć dziewczyny! Przez to sikanie kiepsko sypiam, rano budzę się z bólem glowy i do tego jeszcze ten strach... coś okropnego...
Ktora jeszcze dziś do lekarza?
Ja jadę na 16, bo od 16 przyjmuje. Mam nadzieje, że będę 1, bo już od rana nie mogę sobie miejsca znaleźć. Właśnie biorę się za prasowanie, bo wielka sterta na mnie czeka... chyba musze to podzielić, bo na raz tyle nie ustoje :-)
Ja też dziś wizyta, Ale dopiero 18:40... Długi dzień w pracy mnie jeszcze czeka to nie będę może się za dużo denerwować [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
W Katowicach polecam z całego serca doktora Juraszka z Angeliusa... Naprawdę dobry fachowiec :) ja jeżdzę do niego do Żywca (mam 70km do niego ale warto) a prenatalne robie w Katowicach(130km ode mnie)
:)

JustaKacper śliczna dzidzia !! Cieszę sie ogromnie ze u Ciebie wszystko ok mimo tych naszych plamień :) ja jeszcze dwa tygodnie równe do wizyty... Juz odliczam :)
Juraszek godny polecenia. Chodzilam do niegp jak przyjmował w Bytomiu. Siostrze pomógł zajsc w ciążę

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeden lekarz widzi córkę, drugi syna :p
Ja bym powiedziala, ze chłopak [emoji14]
Moja siostra zalatwila mi od kolezanki peeeeeelno ubran po jej synku az do 2rz. Trzymala wszystko na strychu i czekała na kogos kto bedzie potrzebował bo ona juz nie planuje. Po synku chrzestnej tez dostane pelno ciuszkow. Jak jednak sie okaze dziewczynka to ... bedzie gender bo same siurki w koło :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny...ja tez dzis wczesnie wstalam...myslalam ze pospie bo syn do szkoly nie idzie ..a tu dupa...oczy jak 5 zl..
Ewkaa kasia trzymam kciuki za wizyty wasze...bedzie dobrze...
Natalia ja wiedzialam ze mam krwiaka podkosmowkowego od poczatku...teraz resztki jego przesunely sie pod owodnie i jeszcze sie dziad do konca nie wchlonal i sie zluszcza i dlatego plamie tak czesto...dobrze ze to juz dziecku nie zagraza...
Milego dzionka
 
Cześć, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Na zapalenie pęcherza to chba można urosept bez recepty ale chyba dopiero w 2 trymestrze...zresztą w ciąży wszystkie leki trzeba konsultować z lekarzem.

Moja gin mówiła, żeby pić dużo! A żeby uniknąć częstego chodzenia do toalety to nie pić dużo naraz tylko co chwile 2 łyki wody wtedy organizm tą wode na bieżąco zużywa i sie tak nie sika często. Troche chyba logiczne. Ja w każdym razie wody nie lubie i piję jej mało. Jak już to herbate szklankami.

A i dobre nawodnienie może mieć związek z rozstępami? Ja w pierwszej ciąży też mało piłam. Brzuch to miałam czerwony caaaały w rozstępach.
 
Cześć:-)

Ja dzis pospałam, córka przyszla po 7 do łóżka ale widziala ze jestem śpiąca i poszla do siebie. Wstalam po 8, a ona juz ubrana bawila się w swoim pokoju, nie widzialyscie takiego bałaganu nigdy :biggrin2:

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, czekam na nowe zdjecia slodziakow:laugh2:

Wy tu o arbuzie, a ja wczoraj zjadlam prawie caly polmisek sałatki z melonem:szok: byl slodziutki i pyszny, do tego mix salat, szynka parmeńska, kurczak, pestki dyni, parmezan i sos winegret. No bomba, kolezanki w pracy patrzyły na mnie jak na wariatke ale to bylo takie pyszne:biggrin2:
 
Cześć, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Na zapalenie pęcherza to chba można urosept bez recepty ale chyba dopiero w 2 trymestrze...zresztą w ciąży wszystkie leki trzeba konsultować z lekarzem.

Moja gin mówiła, żeby pić dużo! A żeby uniknąć częstego chodzenia do toalety to nie pić dużo naraz tylko co chwile 2 łyki wody wtedy organizm tą wode na bieżąco zużywa i sie tak nie sika często. Troche chyba logiczne. Ja w każdym razie wody nie lubie i piję jej mało. Jak już to herbate szklankami.

A i dobre nawodnienie może mieć związek z rozstępami? Ja w pierwszej ciąży też mało piłam. Brzuch to miałam czerwony caaaały w rozstępach.
Z tego co wiem, to o tyle woda ma wpływ na rozstępy, że nienawodniona skóra jest mniej elastyczna i łatwiej pęka:)
 
Hej Wszystkim [emoji5] ja dziś tyle razy wstawalam siku w nocy ze szok. Wracałam z łazienki i popijalam sobie kompot bo miałam sahare w buzi. I tak w kółko [emoji28] już zaczynam się stresować wizyta bo mam na 11.30 . Mam stres ze sie nie dogadam z lekarzem albo czegoś nie zrozumiem. Badanie pewnie bd mieć bez usg bo w tamtym tyg miałam prenatalne. A ten gin chyba ma tylko usg dopochwowe A na inne trzeba się umawiać do położnej. W dodatku ze zleceniem. Więc sądzę ze następne usg bd mieć dopiero w czerwcu

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny ! Powodzenia na wizytach dzisiejszych :)

JustaKacper to troche inna sytuacja. U mnie podobno wszystko ok a plamienia i tak są. Spędza mi to sen z powiek, a każda wizyta w toalecie przeraża czy czasem znowu nie plamie... Cieszę sie ze u Ciebie juz w porządku i ze maluszek bezpieczny
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry