reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kwas foliowy to najwazniejsze w ciazy, jednak malo kto ma tak zbilansowana diete zeby dostarczac odpowienie ilosci wszystkiego,ja biore prenatal classic bo dostalam opakowanie 90tabl gratis (albo sie pomylili) do wielkich zakupow w aptece gemini jeszcze przed ciaza:)

Na wizycie dzis bylam razem z mezem i synkiem, na 80% bedzie dziewczynka :) maly siedzial troche zdezorientowany ale podobal mu sie dzidzius, lekarz pokazywal mu usg, nakladali mi razem zel na brzuch, pokazywac gdzie co ma dzidzius:) zaraz widac ze sam ma piatke dzieci :D

Umowilam sie juz wstepnie z polozna ktora ma mnie kontrolowac poza lekarzem takim bardziej pro natura okiem i z ktora chce rodzic :) ciesze sie bardzo :)
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20170327_1_7.jpg
    IMG_20170327_1_7.jpg
    58,9 KB · Wyświetleń: 91
Co do witamin - moja lekarka do 12 tygodnia kazała brać tylko kwas foliowy, a następnie compositę mama.

Ja dziś znowu kiepsko sie czuje :(
tez macie takie szalone sny? Czasami aż sama jestem zaskoczona tym, co mój mozg mi w nocy serwuje :D
 
Jakie wy ładne zdjęcia macie dzieciaczków, też bym chcisla takie wyraźne.
Chociaż lekarka stwierdziła że nic nie widać, to my oboje im dłużej oglądamy zdjęcia tym bardziej nam się wydaje że coś między nogami ma.
 
mi wczoraj lekarz powiedział, że widać wypustek jakiś ale nie będzie jeszcze przesądzał nawet o jeden procent w tą czy w tą bo może to być też łechtaczka. Jestem bardzo ciekawa. Mąż mówi że będzie synek ja że córcia :D zobaczymy z końcem maja bądź początkiem czerwca
 
Ja już odliczam do czwartku bo dopiero wtedy mam wizytę, mam nadzieje ze dzidziuś ładnie pokaże kim jest :) Nie mogę się doczekać
Kwas foliowy to rzeczywiście podstawa, ja niestety nie brałam pierwsze 8 tygodni bo nie wiedziałam ze jestem w ciąży. Z synkiem natomiast brałam na długo długo wcześniej :)

Nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego smutku po stracie dziecka a tum bardziej jak się je zobaczy i weźmie na ręce, bardzo współczuje :(

Ja chyba idę zaraz spać ale zjem jeszcze trochę arbuza
 
Igusiad bardzo mi przykro z powodu Twojej siostry...
Alexsz witaj!
Nie wytrzymalabym tyle czasu czytać , a nie ujawniać się :-) no nie wytrzymałabym ;-)

Dziewczyny strasznie się martwię przed ta jutrzejsza wizyta. Ostatnio znów zaczęłam pić mało wody... znaczy dużo, ale za mało...
Mam nadzieje, że nie zrobiłam Maluszkowi żadnej krzywdy. Chyba bym tego nie przeżyła kolejny raz... już tak się do niego przyzwyczaiłam, dziś nawet uczyłam się kolysanek ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry