reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No Borutka zdjecie super!!!

Ja dzis na obiad pomidorowa gotuję, mam jeszcze gołąbki 2 wiec je takze zjem:)

Oranie wlasnie wstawilam i posprzatalysmy z córką jej pokój, teraz mozna tam wejsc:biggrin2:
 
reklama
Hej dziewczyny ja tez dzisiaj w nocy znów zaczelam chodzić częściej do toalety, unormowalo się chodzilam 2razy a dzisiaj Już 4.. A w ustach sucho jak na kacu :p W ogóle wyczytalam że częste oddawanie moczu i silne pragnienie to może być objaw cukrzycy ciążowej, chyba sobie pójdę sama zbadać glukoze bo gin to zleci dopiero w 24tc a jak miałam za pierwszym razem w 7tc to miałam 87 dosyć wysoko chyba do 100 jest ok a bylam 8h na czczo a się później dowiedziałam że powinno się 12h więc może miałabym jeszcze wyższy poziom
 
O. Nie wiedziałam, że może być to oznaką cukrzycy ciazowej :-) dobrze, że wczoraj zrobiłam też glukoze, niby nie kazał, ale dla świętego spokoju zrobiłam. Zobaczymy co wyjdzie, bo właśnie czas to oddaje mocz i w nocy też ciągle mam suche usta i chce mi sie pić....
 
Dzień dobry wszystkim. No więc ja siedziałam wczoraj na kiblu do godziny 3 i walczyłam sama z sobą. Później zaczęłam sikać z krwią i leciały mi takie małe skrzepki. Może to i głupie ale po wielkiej męce pojechałam na IP bo się już panicznie bałam. Oczywiście wszystko tam z łaską ale mam to głęboko. Okazało się że mam ostre zapalenie pęcherza i dostałam antybiotyk w jednej dawce. Teraz jest już lepiej tylko pod koniec oddawania moczu cholerny ból i jeszcze większe skrzepy. Dziś mam się stawić do swojego lekarza ale nie wiem czy mi się to uda bo są kolejki. Zrozumiałam że do gina a nie rodzinnego.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim. No więc ja siedziałam wczoraj na kiblu do godziny 3 i walczyłam sama z sobą. Później zaczęłam sikać z krwią i leciały mi takie małe skrzepki. Może to i głupie ale po wielkiej męce pojechałam na IP bo się już panicznie bałam. Oczywiście wszystko tam z łaską ale mam to głęboko. Okazało się że mam ostre zapalenie pęcherza i dostałam antybiotyk w jednej dawce. Teraz jest już lepiej tylko pod koniec oddawania moczu cholerny ból i jeszcze większe skrzepy. Dziś mam się stawić do swojego lekarza ale nie wiem czy mi się to uda bo są kolejki. Zrozumiałam że do gina a nie rodzinnego.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Oby Ci się wszystko unormowalo... Ja to czasem mam wrażenie ze na IP traktują wszystkie ciężarne jak mega panikary które z każdym klociem lecą do szpitala. Zamiast starać się zrozumieć bo nie wiadomo jaką historię ma konkretna kobieta. Ehhh

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ;) Też nie słyszałam że to może być objaw cukrzycy a też tak mam a w dodatku najbardziej niedobrze mi się robi po wodzie niegazowanej ale dodaje cytrynę i zmuszam się do picia
 
Ale powiem Wam ze moją wlasna mama pow ze cuduje z tym ze do pracy nie chodzę. Tyle ze gdybym miała inną pracę to bym wolała iść do pracy niż siedzieć całymi dniami sama w domu. No ale niestety moja praca polegała na sprzątaniu. Co wiązało się z bieganiem z wiadrami z wodą na 5-6 piętro bez windy plus taszczenie odkurzacza firmowego który do lekkich nie należy i oczywiście ciągle zabawa w silnych środkach chemicznych do mycia. Dlatego z mężem zdecydowaliśmy ze lepiej jak nie bd pracować bo jak się coś stanie to bd obwiniać wszystkich po kolei. No moja praca tutaj do lekkich nie należała. Ale nie każdy to rozumie.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja pokażę Wam jakie Nam Pani Dr zrobiła ujęcie pomiędzy nóżkami Naszego Malucha :D

Dziewczyny ja na ostatniej wizycie też dostałam podobne zdj, ale Pani dr nie mówiła co to jest. Myślicie, że to tez zdj robione między nóżkami? Może tutaj będzie lepiej widać
 

Załączniki

  • 20170413_102324.jpg
    20170413_102324.jpg
    671,5 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Lili bardzo dobrze, że zrezygnowałaś z pracy. Dziecko jest teraz najważniejsze. Taka praca to naprawdę duży wysiłek, a Ty powinnaś się teraz oszczędzać. A mama zamiast Cię wspierać, to sieje Ci w głowie jakieś wątpliwości. Nie bierz tego za bardzo do siebie, odpoczywaj :-) dla siebie i dla Malucha :-) ja w domu u siebie podlog nie myje, bo nie chce się za bardzo schylac i męczyć, a co tu mówić o sprzątaniu u kogoś na zarobek... moje prace domowe ograniczają się do wycierania kurzu, gotowania obiadu, wstawiania i rozładunku zmywarki i pralki. Wszystko powoli, z przerwami na poleżenie. Podłogi zostawiam dla męża.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry