reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Natalia a co do tych plamien to doktor powiedziala ze jeszcze resztki krwiaka sie zluszczaja i dlatego plamie...ale to dziecku nie zagraza...uff
Wiecie jaka ulge dzis poczulam po tym usg prenatalnym...naprawde kamien z serca...
Alekszy witaj ja bym nie wytrzymala tyle zeby nie napisac podziwiam...

To Ty od początku wiedziałaś ze masz jakiegos krwiaka? Mi nic takiego nikt nie wykrył. Chociaż mogę sie domyślać ze mogłam mieć podobnie i może te skrzepy to był ten krwiak. Mam nadzieje ze bedzie juz dobrze. Domyślam sie jaka była Twoja ulga na badaniach... Tak bardzo bym juz chciała mieć wizytę, te dwa tygodnie muszę wytrzymać jeszcze.

Igusia podziwiam rownież Ciebie ze potrafisz pisać o całej tej sytuacji. Napewno Ty tez bardzo razem z siostra przezywasz ta sytuacje i naprawdę szczerze współczuje.
 
Igusiad bardzo mi przykro z powodu Twojej siostry...
Alexsz witaj!
Nie wytrzymalabym tyle czasu czytać , a nie ujawniać się :-) no nie wytrzymałabym ;-)

Dziewczyny strasznie się martwię przed ta jutrzejsza wizyta. Ostatnio znów zaczęłam pić mało wody... znaczy dużo, ale za mało...
Mam nadzieje, że nie zrobiłam Maluszkowi żadnej krzywdy. Chyba bym tego nie przeżyła kolejny raz... już tak się do niego przyzwyczaiłam, dziś nawet uczyłam się kolysanek ;-)

Ja tez dziś średnio wody wypiłam, byłam w pracy i nie było jakos czasu a potem juz cieżko nadrobić takie ilosci. Tez za każdym razem sie martwie czy nie zaszkodzę dziecku itd przeliczam ile wypiłam dokładniej itp. Mój mąż cały czas mowi zeby aż tak sie w to nie wkręcać tylko poprostu pić bo oszaleje i w sumie to ma racje... Bo potrafię co do 50 ml wyliczać.
 
Arbuz.... jak mogłaś nas tak zostawić z tym na noc :(
Już nie mogę się doczekać lata jak wszędzie będzie pyszny i słodki Arbuz ♡
Kładę się spać, dobranoc :)
Wybaczcie, na pocieszenie dodam ze nie był dobry bleee fuj taki suchy jakiś :)
Już leżę w łóżku wiec koniec z żarciem, spokojnej nocy
 
Alexsz witaj. Wzruszył mnie Twój post. Ja też czuję na sobie opieke rodziców. Śnił mi sie Tatuś bardzo szczęśliwy na placu zabaw z 2 dzieci. Jakieś 2 tyg później dowiedziałam się o ciąży (a jedno już mam i tak to sobie tłumacze). Ja mam termin na 29.10 ale byłoby pięknie jakby dzidziuś urodził się 24.10 to rocznica ślubu moich rodziców.

Igusia...normalnie masakra. Niewyobrażam sobie i nawet niechce próbować sobie wyobrazić przez co przechodzi Twoja siostra i co czuła. Normalnie aż mi po policzkach pociekłojak przeczytałam.

Co do witamin....biorę odkąd wiem, że jestem w ciąży. Czyli od 6 tyg. I jestem przerażona tym kwasem foliowym, bo biore leki non stop od 11 lat i przed i w trakcie pierwszej ciąży brałam 5 mg kwasu (na recepte). A teraz dopiero od tego 6 tyg i to tą standardową dawkę...stresuje mnie to
niesamowicie.

Super, że dzisiejsze wizyty były udane.
Zdjęcia z usg mogłabym oglądać non stop. To takie niesamowite...te małe człowieczki jak sie rozwijają, rosną.

Bum! zdrówka! Dobrze, że już lepiej.

A widzę, że tu kilka mamusiek z mojego regionu jest ;) ja pochodzę z Jastrzębia.

No i niewiem co jeszcze miałam pisać. Tak dużo produkujecie, że nie idzie nadążyć
 
Aaa już wiem...tak sami chłopcy byli a teraz to co chwile sie dziewczynki pokazują.
Ja jeszcze niewiem ale czuję, że będzie córa.
 
Ewka, wszystko będzie dobrze. Myśle, ze dzidziuś tez juz się zadomowił u Ciebie [emoji6]

JustaKacper, super, ze wszystko dobrze. No i do pary [emoji6]

Co do witamin, tez mam jakies, ale zapominam, do tego te tabletki sa takie wielkie [emoji15] wiec staram sie ten kwas, chociaż to jest chyba tylko do 12stego tyg takie ważne.
Znajoma mi kiedyś tłumaczyła, ze te witaminy są przede wszystkim dla matki, bo dzidziuś sobie z organizmu matki wszystko wyciągnie, ale potem matka na problemy.

Igusiad, o matko... ale dziecko siostry w 12 tyg to jeszcze strasznie malutkie. Ciężkie to wszystko.

Witam nowe mamy. W ogóle mnie nie dziwi, ze sa mamy czytające, a nie ujawniające sie. Jak byłam na październiku 2014 w poprzedniej ciąży to było podobnie [emoji12] w końcu to internet, każdy może robić co chce.

Nie moge sie doczekać świat - mam takiego smaka na żurek, ogórki kwaszone i w ogóle kwaśne rzeczy, że zastanawiam sie czy mi właśnie jakiś mikroelementów nie brakuje. Ale nie wiem co by to mogło być. Chyba jak bym sie do słoika ogórków dorwała, to bym cały zjadła.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
A ja nawet nie wiem czy chce wiedzieć co bedzie. Co bedzie to bedzie. W pierwszej ciąży wydawało mi sie, ze chłopiec, nawet wszyscy mówili, ze wyglądam na chłopca - a tu niespodzianka dziewczynka. Ale jeszcze na drugi dzien po porodzie nie mogłam sobie wyobrazić, ze miało by być inaczej [emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Ja będę miała dzisiaj świetną noc... Siedzę na kibelku i ciągle sikam. Do tego to nieznosne pieczenie :(

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry