reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Meggie a akurat tarczyca bardzo wazna, ja robilam kilkanascie badan, ale wszystko prywatnie, ale toxo,cytomegalie,rozyczke, kile,hiv,grupe krwi, morfo, mocz, tarczycowe ft3 ft4 tsh, i wiecej nie pamietam ale cos tam bylo jeszcze na pewno... edit: wzw c

Madagos A z toxo i tak musialabys powtarzac badania, a przy takim wyniku nie dyskutowalabym z lekarzami tylko robila ye szczegolowe badania jak trzeba

Juz kupujecie wozki i rzeczy? Ja sie wstrzymam przynajmniej do polowkowych, Dzisiaj wizyta i trzese sie z nerwow:(
 
Roza jak do tej pory Bruno byl sam, to może być zazdrosny :-) mój Franek pewnie też będzie, ale już oczami wyobraźni widze jak pilnuje naszej Kruszynki i nie spuszcza jej z oka ;-)
 
Meggie a akurat tarczyca bardzo wazna, ja robilam kilkanascie badan, ale wszystko prywatnie, ale toxo,cytomegalie,rozyczke, kile,hiv,grupe krwi, morfo, mocz, tarczycowe ft3 ft4 tsh, i wiecej nie pamietam ale cos tam bylo jeszcze na pewno...

Madagos A z toxo i tak musialabys powtarzac badania, a przy takim wyniku nie dyskutowalabym z lekarzami tylko robila ye szczegolowe badania jak trzeba

Juz kupujecie wozki i rzeczy? Ja sie wstrzymam przynajmniej do polowkowych, Dzisiaj wizyta i trzese sie z nerwow:(
Na tarczycę często nie zlecają, jeśli nie ma historii choroby w rodzinie:) A toxo pomijają jak nie masz zwierząt. Co lekarz to historia:D
 
Na tarczycę często nie zlecają, jeśli nie ma historii choroby w rodzinie:) A toxo pomijają jak nie masz zwierząt. Co lekarz to historia:D
No a ja w rodzinie nie miałam historii choroby a miałam robione, a zwierzę mam - kota, u rodziców pies i przez 18 lat był kot i nie miałam toxo :D
 
No a ja w rodzinie nie miałam historii choroby a miałam robione, a zwierzę mam - kota, u rodziców pies i przez 18 lat był kot i nie miałam toxo :D
A mówiłaś lekarzowi że masz kota? I pytanie czy to kot domowy.Najlepiej zbadać kota:D Ja zbadałam kiciaka - zdrów. No ale co lekarz to opinia. Ja za nich myśleć nie mam zamiaru;) Siedzieli tyle na studiach to niech kombinują:p
 
A mówiłaś lekarzowi że masz kota? I pytanie czy to kot domowy.Najlepiej zbadać kota:D Ja zbadałam kiciaka - zdrów. No ale co lekarz to opinia. Ja za nich myśleć nie mam zamiaru;) Siedzieli tyle na studiach to niech kombinują:p
Mówiłam, ale stwierdziła że nie jest potrzebne to badanie więc tak zostało;) kot na szczęście domowy, nie wychodzi nawet na balkon, surowego mięsa nie je.

Ale masz rację, co lekarz to inna opinia. Dlatego się zastanawiam czy iść w między czasie na usg prywatnie zobaczyć co tam słychać (bo następne mam mieć w 21 tyg :o to wychodzi drugi tydzień czerwca :o ) bo co lekarz to inaczej mierzy, patrzy i tak dalej. Chyba najlepiej się trzymać jednego i nie zawracać sobie głowy mieszkaniem "kompetencji" bo tylko strachu można sobie narobić..

Chociaż z grigoej strony jak pójdę w międzyczasie czyli np koło 17-19 tygodnia to nie zamieszam sobie za bardzo, co innego jakbym w tym samym tygodbiu szła do dwóch lekarzy. Co myślicie?
 
ja miałam i toxo i hiv do tego na kiłę i jeszcze pełno innych. Na szczeście za nic nie płaciłam i wszystkie wyniki ok.U mnie też kot był od zawsze, niestety w tym roku już został uśpiony. Oprócz tego miałam królika w zeszłym roku go pożegnałam i mam psa Huberta. On jest pępkiem świata więc też się pewnie obrazi :D
 
reklama
Meggie- jest w zaleceniach ptg, (standardy ptg opieka poloznicza nad ciezarna )wiec lekarz ktory go nie zleca po prostu nie zleca zalecanych badan dla kobiet ciezarnych.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry