reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Niby nic. Nie wiem. Ja generalnie nie lubię tego mieszkania, uważam że nie rozważnie je kupiliśmy bo akurat tak mam wtedy było wygodnie (wynajmowalismy w tym mieszkaniu 2 pokoje, na trzecim mieszkała dziewczyna i właściciel dał nam wypowiedzenie i chciał sprzedać i za namową teściowej kupiliśmy to mieszkanie.)
A teraz wiedząc że będzie dzidziuś, chcielibyśmy mieszkać w innej części miasta, bez sąsiadów patologii którzy za dnia i nocy wysuwają się od k*** i ch**** i nie wiadomo czego jeszcze. Nawet nie ma gdzie tu na spacer iść z maluszkiem.. balkon mały, nawet nie ma jak prania rozwiesić, a przy dziecku każdy mówi że pralka chodzi non stop. No... raz na jakiś czas łapie mnie dół z tego powodu. Przez to że mamy na nie kredyt możemy je sprzedać najszybciej w grudniu przyszłego roku. I tak musimy zrobić, przemęczac się jeszcze półtora roku, sprzedać to mieszkanie, za pieniądze spłacili kredyt i wtedy weźmiemy nowy kredyt na nowe mieszkanie, takie nad którym się zastanowimy i będzie się podobać nam a nie teściowej. Właśnie o to mam do niej największy żal. Wywarła nacisk i ona zachwycona tym mieszkaniem, a jak jej mąż powiedział że jak jej się tak podoba to możemy się zamienić mieszkaniami to stwierdziła że w takim małym nie będzie mieszkać.
 
reklama
Malinowa sprawdzę jak wrócę do domu :) chodzi ci o to czy gondola siedzi sztywno tak?

Beczulinda a Ty kupiłaś 2 w 1 czy sama gondole? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wybaczcie że tam to wysłałam, ale właśnie to mnie męczy od wczoraj, za kilka dni przejdzie, raz na jakiś czas po prostu muszę sie z tym zmierzyć, ale krzyki piętro wyżej i trzaskanie chuba drzwiami nie pomagają. Czasami słychać nawet jak jedno zamyka drugie w jakimś pokoju i wtedy dopiero jest walenie w drzwi. I żeby było śmiesznie to kobieta zamyka faceta.
 
Tako junama madena :
1491980443-aaaaaa.jpeg
1491980455-aaaaaa.jpeg

A fotelik maxi cosi cabrio fix:
1491980477-aaaaaa.jpeg



Aleksander (?) 14 tc 0 dz [emoji225][emoji228][emoji257]
Bardzo ładny zestaw :-) wyhaczylam chyba Twojego psiunia: -)
 
Beczulinda no czasem lepiej się wyżalić niż trzymać smutki w sobie. Mam nadzieję, że jakoś dasz rade wytrzymać i znajdziecie sobie fajne gniazdko ;)

Roza no właśnie o to mi chodzi czy ona siedzi sztywno, dobrze sie trzymie czy sie kolybie przód-tył.
 
Pamiętam je z czasów mojej pracy z hurtowni niemowlecej :-) boję sie, że jak wejdę do sklepu i zacznę to wszystko oglądać, to oszaleje :-)
Hehe ja juz raz byłam. Mam odłożone parę groszy juz ale najważniejszy jest dla mnie wozek. Chyba w lipcu juz go zamówię bo przy blizniakach to nie wiadomo kiedy będzie potrzebny

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Hej dziewczyny, pomilczalam od ostatniej wizyty bo po pysku dostalam tymi wynikami toksoplazmozy i caly weekend przeplakalam i przedepresjowalam. Moj ginekolog polecil mi jakas pania doktor w konkretnej przychodni, wiec sie do niej zapisalam i wczoraj mialam wizyte. Nikt nie poinformowal mnie, ze to wizyta prywatna... Specjalnie nie chcialam isc prywatnie bo komplet badan na toxo w specjalnym labo to prywatnie majatek! Wiec poszlam a ona... urwana z kosmosu kobieta... O samej toksoplazmozie nie powiedziala mi ani slowa, nie zerknela na poprzednie wyniki badan tylko zlecila te same jeszcze raz i kazala zamrozic krew gdyby wyszly jednak zle... IgG o zakazeniu swiadczy wynik powyzej 30 a ja mam powyzej 650... No to kurde blade, przeca nie spadnie ten wynik w tydzien. Zla jestem niemilosiernie, ze kolejny tydzien musze czekac bez zadnych informacji i musze za to jeszcze placic jak za zboze. Odebralo mi to cala radosc na razie, stwierdzilismy, ze w trakcie ciazy kupimy tylko rzeczy potrzebne do torby a reszte dokupi maz i mija macocha jak juz urodze i wszystko bedzie ok.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry