reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Trochę inaczej. Zarażasz się od kału kota bez względu na świezość, ALE kot od momentu kontaktu z toxo zaraża max. 4 dni, potem już nie sprzeda nikomu;)

Madagos, współczuje Ci bardzo. Mega stres i naprawdę nie potrzebnie, bo mogła Ci baba chociaż wytłumaczyć co i jak.
Ale może rzeczywiście te pierwsze wyniki złe w labie zrobili i dobrze powtórzyć dla pewności.
A to nie jest ten wynik, który oznacza, ze kiedyś toxo miałaś i poprostu masz przeciwciała?

U mnie to nawet nie wiem co za badania sa robione. Oni u lekarza biorą krew i sami to organizują. Wyników jak sa dobre to sie nawet nie widzi. A mnie np. takie rzeczy to nawet by interesowały.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Meggiee, współczuje Ci bardzo. Mega stres i naprawdę nie potrzebnie, bo mogła Ci baba chociaż wytłumaczyć co i jak.
Ale może rzeczywiście te pierwsze wyniki złe w labie zrobili i dobrze powtórzyć dla pewności.
A to nie jest ten wynik, który oznacza, ze kiedyś toxo miałaś i poprostu masz przeciwciała?

U mnie to nawet nie wiem co za badania sa robione. Oni u lekarza biorą krew i sami to organizują. Wyników jak sa dobre to sie nawet nie widzi. A mnie np. takie rzeczy to nawet by interesowały.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czego mi współczujesz?

Nie widzisz wyników? To bardzo słabo...a jak prosisz też nie dają?:/
 
Czego mi współczujesz?

Nie widzisz wyników? To bardzo słabo...a jak prosisz też nie dają?:/

Meggiee, zły post skopiowałam - sorry! Chodziło mi i Madagos i to toxo, poprawie zaraz.

Jak poproszę to mogę obejrzeć wyniki, ale w sumie jak ich nie masz w ręku, to tez na nie nie patrzysz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałaś raz robione badanie? Może w lab pomylili się, albo niewiem...kurcze.

A ja nie dostałam tu skierowania na toxo..
Joanna...Robią tu toxo normalnie czy tylko prywatnie?
Chyba prywatnie bo lekarz nic o tym nie mówił jak byłam ostatnio ale tez nie polecał mi robić nic więcej z wyjątkiem tych prenatalnych i Pappa
 
Leczenie polega na pdoawaniu antybiotykow do konca ciazy. Jest do zakazenia doszlo w trakcie ciazy wykonuje sie amniopunkcje i jesli w plynie jest toxo to do konca ciazy szpital i kilka antybiotykow na raz sie podaje. W UK wyglada to tak, ze nie robia badan na toxo. W 20 tyg. Na usg prenatalnym jesli wyjryja jakies zmiany to zlecaja badania na toxo, jesli sie potwierdzi to przerywaja ciaze.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

A jesteś w UK?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba prywatnie bo lekarz nic o tym nie mówił jak byłam ostatnio ale tez nie polecał mi robić nic więcej z wyjątkiem tych prenatalnych i Pappa
Malinowa sorry pomyliłam się , właśnie zajrzałam do książeczki. Miałam toxo a nawet niewiedzialam także tutaj to standardowe badanie. Z synkiem 2 lata temu tez miałam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry