reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny, ja pierwszy test zrobiłam w poniedziałek 30.01. no i wyszła druga kreska prawie nie widoczna, więc poleciałam na betę i wyszedł wynik pozytywny, także się dołączam do was. Póki co to doskwiera mi od czasu do czasu ból tak jak na okres, ginekolog powiedział ze to normalne, także juz wyluzowałam.
 
Hej dziewczyny, ja pierwszy test zrobiłam w poniedziałek 30.01. no i wyszła druga kreska prawie nie widoczna, więc poleciałam na betę i wyszedł wynik pozytywny, także się dołączam do was. Póki co to doskwiera mi od czasu do czasu ból tak jak na okres, ginekolog powiedział ze to normalne, także juz wyluzowałam.

Gratulacje !
 
Emenens ja pierwsza startowalam z 48 i do porodu mialam 60, ze szpitala wyszlam ze swoja waga z przed ciazy, teraz startuje z 50, ale trenuje regularnie 3xtyg od prawie roku, teraz wyluzowalam i robilam jakies ciezarowkowe cwiczenia dla 1trymestru.

Mnie dzis brzuch pobolewa bardziej niz zwykle:(
 
Emenens ja pierwsza startowalam z 48 i do porodu mialam 60, ze szpitala wyszlam ze swoja waga z przed ciazy, teraz startuje z 50, ale trenuje regularnie 3xtyg od prawie roku, teraz wyluzowalam i robilam jakies ciezarowkowe cwiczenia dla 1trymestru.

Mnie dzis brzuch pobolewa bardziej niz zwykle:(
Ginekolog mi przepisał nospę forte, na wypadek gdyby mnie mocniej bolało, ale da się wytrzymać więc nie biorę póki co.
 
Hej dziewczyny, ja pierwszy test zrobiłam w poniedziałek 30.01. no i wyszła druga kreska prawie nie widoczna, więc poleciałam na betę i wyszedł wynik pozytywny, także się dołączam do was. Póki co to doskwiera mi od czasu do czasu ból tak jak na okres, ginekolog powiedział ze to normalne, także juz wyluzowałam.
Gratulacje a kiedy pierwsza wizyta?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie! Można dołączyć?
Test zrobiłam 31 stycznia, po dwuletnich staraniach. To moja druga ciąża.
Test zrobiłam 26 dnia cyklu, jakoś tak z głupa bo cykle zwykle 27-28 dniowe. Kreseczka delikatna, beta 173. Test w dniu następnym już ładny i wyraźny. Na pierwszą wizytę umówiłam się 13 lutego, to będzie 5t3d cyklu, ciekawe co będzie widać. Na razie objawów brak :)
 
Emenens ja pierwsza startowalam z 48 i do porodu mialam 60, ze szpitala wyszlam ze swoja waga z przed ciazy, teraz startuje z 50, ale trenuje regularnie 3xtyg od prawie roku, teraz wyluzowalam i robilam jakies ciezarowkowe cwiczenia dla 1trymestru.

Mnie dzis brzuch pobolewa bardziej niz zwykle:(
Może to od ćwiczeń? Z wysiłku?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry