reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
f1e96ead5d3f5b58421773f257e9a7b5.jpg

To 6 dni przed porodem było


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
WOW, jaka szczuplutka :) super wyglądałaś !
 
reklama
Ja mam wyrzuty sumienia bo od wrzesnia prawie nic a po porodzie zaczelam 2 tygodnie po juz cwiczyc i pełna para dwa miesiace po porodzie i były super wyniki dwa swietne cykle zorbilam a potem przeprowadzka powrot do prscy i masakra, w domu troche cwiczylam ale umowmy sie, straciłam na formie. Tera. Jak juz wiem o ciazy to ruszam z treningiem ciążowym, masz cos? Jest taka babka litwinuk ona chyba ma jakies, bo ja miałam zdrowa ciąże Noramlnie cwiczyc mozna :)

Tak to jest kobiety ktore mniej waza przybierają wiecej go chyba normalne - ja miałam przez pierwsza ciaza bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej. Ja mam 174 wzrostu.
Musze cwiczyc bo zwariuje a strasznie sie boje drugiej ciazy ze bede duzo gorzej wyglądać niz po pierwszej ....

Aha no i ja z tych co ani jednego rozstępu po ciazy.


Zachcianki? Nie nic... Ja oststnie 15 lat mam rozne cykle treningowe doety itp to sie przyzwyczaiłam ze jem to co powinnam a nie na co mam ochote :) wiec raczej z tym problemow nie mam przynjamniej nie miałam w poprzedniej ciazy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Co ty gadasz ? Na zdjęciu bardzo ładnie wyglądalas[emoji2] tylko brzuszek było widać [emoji2] więc nie wiem czym się tak przejmujesz

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak z dentystą?, pobolewa mi od czasu do czasu ząbek, i nie wiem czy czekać do 2 trymestru czy lepiej już pędzić.
 
Hola! Witajcie, ktora z Was ma najpóźniejszy termin na X.2017? U mnie cały czas duży znak ? Ostatnia @ 7.01, cykl 27 dni, tydzien temu bóle jak na @, mikrobrunatny śluz. Wszystko minęło, @ spóźnia sie 2 dni, pozostały wielkie obrzmiałe wrażliwie jak nigdy piersi, pryszcze i 37,5. Moje przeczucie i samopoczucie i doświadczenie mówi mi, ze jestem w stanie odmiennym Na test chyba za wcześnie, poza tym trochę mnie to stresuje i stwierdziłam, ze poczekam jeszcze tydzien, bo nie do końca najlepszy moment na taka nowinę jak 3 baby ;) Mam juz 12 i 8 latke.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie [emoji4]

Ja bym szła do dentysty, tylko zaznacz , ze ciąża [emoji6]



[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...
 
Dziękuje bardzo za komplementy ale tak to było przed porodem :)
Jak ogarne jakas fotkę to wam pokaze jaka różnica przed pierwsza ciaza a przed druga.

Dlatego mowie jak ktoras jest szczupła i bedzie duzo przybierać to normlane - nie mozna sie porównywać tylko dama ilośc kg ktore przybywają .
Miałam typowa pilke do przodu taki brzuch i kazdy mowil ze to "na chłopca" a ja mam córeczkę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja startowalam z 60kg - 172cm wzrost a wyszło dzień przed porodem 97 [emoji33] 2 msc przed porodem w szpitalu.
Zeszło mi z 17kg od stycznia ćwiczyłam bo jak mi starania nie wychodziły to stwierdzilam , ze będę zbijac wagę a tu II kreski [emoji38]
Ale nie czuje sie zle z swoją waga [emoji111]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry