reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nic - cycki mi nie puchły i nie bolały w pierwszej ciazy dzis te nic

A zobaczcie co fajnego Znalazalm
2e261b70f27d6dccee0001527940ddda.jpg

35757d47980cd1e157f695e9bb0dead5.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No super ta dostawka ciekawe czy do wszystkich wózków pasuje?

Witam nowe październikowe mamy.

Ja mdłości nie mam i w żadnej ciazy nie miałam. Zresztą teraz to wogole nie czuje się żebym była w ciąży u mnie dzisiaj 4 tyg.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak to dostawka co pasujecie większości wózków a se mam 4 to jie uśmiecha mi sie kupowac kolejnego podwójnego to ta dostawka super i sie skalda

Ja wlasnie polozylam mała od godziny sprzątam lazienke jesCze pranie powieszę i zabieram sie za seriale :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
alipne ja miałam mały ciążowy w 20tc :D no ale po ciąży z Lenką mi dużo zostało na + :/
najgorszy był 7-8-9 msc tyłam na potęgę :o
 
reklama
Ja jak zwykle każdy chudnie albo nie przybiera a ja juz kilo - normalka. Ale najgorzej ze nie do konca mi sie zszedł mięsień prosty wiec cudów po ciazy mie oczekuje :/ bede walczyć jak teraz.

W drugiej ciazy widac szybciej bo miesnie osłabione to wywala szybko mam nadzieje ze mi nie hahahah.

Mi był widoczny w sensie nie do ukrycia 7 miesiac dp 6 mogłam schować - ja to taka pilke typowa miałam - przytyłam z 54 na 68/69 jakos do porodu było , szybko zeszło do 57, dieta plus cieczenia ale 3 oststnie kilo tp masakra była.teraz nie taranuje od wrzesnia regularnie wrecz wogole wiec boje co to bedzie czekam na zielone światło od lekarza o normalnie wracam ceiczyc na silownie - cała pierwsza ( od 2 trymestru ) cwiczylam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry