reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
paulinkamalinka, margotka Witaj :-)

Witam w leniwe niedzielne południe, dzisiaj błogie nic nie robienie, a jak u Was wygląda dzień?
U mnie jeszcze nie ma zachcianek raczej brak apetytu, z nowych rzeczy doszło częste chodzenie do wc, dzisiaj w nocy 3 razy wrrrrr
 
Emenens ja pierwsza startowalam z 48 i do porodu mialam 60, ze szpitala wyszlam ze swoja waga z przed ciazy, teraz startuje z 50, ale trenuje regularnie 3xtyg od prawie roku, teraz wyluzowalam i robilam jakies ciezarowkowe cwiczenia dla 1trymestru.

Mnie dzis brzuch pobolewa bardziej niz zwykle:(

Ja mam wyrzuty sumienia bo od wrzesnia prawie nic a po porodzie zaczelam 2 tygodnie po juz cwiczyc i pełna para dwa miesiace po porodzie i były super wyniki dwa swietne cykle zorbilam a potem przeprowadzka powrot do prscy i masakra, w domu troche cwiczylam ale umowmy sie, straciłam na formie. Tera. Jak juz wiem o ciazy to ruszam z treningiem ciążowym, masz cos? Jest taka babka litwinuk ona chyba ma jakies, bo ja miałam zdrowa ciąże Noramlnie cwiczyc mozna :)

Tak to jest kobiety ktore mniej waza przybierają wiecej go chyba normalne - ja miałam przez pierwsza ciaza bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej. Ja mam 174 wzrostu.
Musze cwiczyc bo zwariuje a strasznie sie boje drugiej ciazy ze bede duzo gorzej wyglądać niz po pierwszej ....

Aha no i ja z tych co ani jednego rozstępu po ciazy.


Zachcianki? Nie nic... Ja oststnie 15 lat mam rozne cykle treningowe doety itp to sie przyzwyczaiłam ze jem to co powinnam a nie na co mam ochote :) wiec raczej z tym problemow nie mam przynjamniej nie miałam w poprzedniej ciazy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wole jak narazie słone jak słodkie
emoji2.png


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
paulinkamalinka, margotka Witaj :-)

Witam w leniwe niedzielne południe, dzisiaj błogie nic nie robienie, a jak u Was wygląda dzień?
U mnie jeszcze nie ma zachcianek raczej brak apetytu, z nowych rzeczy doszło częste chodzenie do wc, dzisiaj w nocy 3 razy wrrrrr
Też w nocy latam, dzisiaj mam jakąś senną niedzielę. :)
 
paulinkamalinka, margotka Witaj :-)

Witam w leniwe niedzielne południe, dzisiaj błogie nic nie robienie, a jak u Was wygląda dzień?
U mnie jeszcze nie ma zachcianek raczej brak apetytu, z nowych rzeczy doszło częste chodzenie do wc, dzisiaj w nocy 3 razy wrrrrr
Ja też lenistwo [emoji2] najgorsze jest wstawanie w nocy strasznie tego nie lubię.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry