reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja dziś na obiad rb tortille z kurczakiem plus frytki. Ale tak mi się nie chciało za to zabrać ze masakra

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1491920392-aaaaaa.jpeg

1491920402-aaaaaa.jpeg

1491920413-aaaaaa.jpeg

1491920424-aaaaaa.jpeg

A to dostałam w gratisie
1491920451-aaaaaa.jpeg

1491920461-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Krew robiłam tutaj: Link do: Dobry Doktor - Centrum Medyczne Platany (wyniki na nastepny dzień)
A USG tutaj (mieli aplikacje zeby policzyc ryzyko) Link do: Zieniewicz Medical - O nas

Jeśli chcesz płacić to to sprawdzone miejsca, miła obsługa :) Możesz zadzwonić i dopytać co i jak. Ja byłam na USG u Link do: lek. Michał Lipa. Wszystko ładnie opowiedział :) Nie wiem jak na NFZ, bo wolałam zapłacić i mieć wszystko na pewno dobrze zrobione i sprawdzone.
Krew robiłam tutaj: Link do: Dobry Doktor - Centrum Medyczne Platany (wyniki na nastepny dzień)
A USG tutaj (mieli aplikacje zeby policzyc ryzyko) Link do: Zieniewicz Medical - O nas

Jeśli chcesz płacić to to sprawdzone miejsca, miła obsługa :) Możesz zadzwonić i dopytać co i jak. Ja byłam na USG u Link do: lek. Michał Lipa. Wszystko ładnie opowiedział :) Nie wiem jak na NFZ, bo wolałam zapłacić i mieć wszystko na pewno dobrze zrobione i sprawdzone.

Dziękuję Becky, się nadzwoniłam, ale się udało, umówiłam się na przyszły tydzień:) NataliaaJ ja nie dostałam skierowania na to badanie, bo lekarz uważa na podstawie badań krwi i moczu, że jest ok i dostaje te podstawowe badania, trochę Was podczytałam w związku z tą moją rozkminką z badaniami PAPP-A i chyba zmienię lekarza;)
 
Ale sobie pospalam... usnelam chwilę po 13 i dopiero się obudziłam :-)

Ja dziś na obiad ugotowałam krupnik. Będziemy jeść też jutro. I 2 litrowe słoiki zapasteryzowalam na kiedy indziej :-) niedługo jadę z mężem na duże zakupy spożywcze, takie przedświąteczne już a taka jestem nieprzytomna... chyba ta pogoda tak na mnie działa... raz słońce, raz deszcz... teraz tez już się zachmurzylo i pewnie.zaraz znów zacznie padać...

Witajcie nowe dziewczyny :-)

Ja jutro rano muszę jechać zrobić badania moczu i krwi, bo w czwartek jadę na wizytę do gin. Już mnie stres złapał jak cholera.
 
1491920392-aaaaaa.jpeg

1491920402-aaaaaa.jpeg

1491920413-aaaaaa.jpeg

1491920424-aaaaaa.jpeg

A to dostałam w gratisie
1491920451-aaaaaa.jpeg

1491920461-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom


Przecudowne ;-)
My będziemy na zakupach odzieżowych w czwartek po wizycie (muszę sobie kupić coś na święta, bo wiecznie w tych legginsach ż h&m lub z rosmanna nie mogę chodzchodzić :-D ), więc jeśli z dzidzia będzie wszystko w porządku, to też kupię jakieś śliczne prezenty dla niej :-)
 
Ja się obiadem pochwalilam. Wzięłam kurczaka do ręki i zwymiotowalam bo nie dam rady go pokroić i na niego patrzeć. Mąż sb sam musi zrobic

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry