reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No właśnie że po wodzie też ma od razu odruch wymiotny (nie minie kilka minut)... może gorzka herbata... jest ogólnie chętna do picia ale widzę jak ją zaraz skręca i płacze z bólu...

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 12 tyg 3 dni
om 13 tyg 1 dni
 
reklama
Czesc dziewczyny...
Wiecie ze ja dopiero oczy otworzylam...dzis moj synus w domu siedzi...nie wiem czy do lekarza nie polecimy bo cos sie przeziebil...
Ja dzis nie robie obiadu...wczoraj zrobilam spagetii i mam tyle sosu ze na dzis starczy...
Ja tez przed wizytami u lekarza mam ciagle begunki...juz chybba ten stres do kpnca ciazy bedzie mi towarzyszyl...
A i mamy pozwolenia od gina na seks wreszcie...jakze moj maz sie ucieszyl...
Pan doktor wczoraj wstepne usg prenatalne mi robil i mierzyl babla...powiedzial ze wg niego jest wszystko oki...ale babel tak fikolki robil ze ciezko mu bylo cokolwiek zobaczyc...
Pytam sie czy juz cos widac...to mowi ze jemu to na dziewczynle wyglada tyle ze nie na 100 %
Bylam w gabinecie z pol godziny moze wiecej...a dodam ze na nfz chodze...
Dostalam dalej zwolnienie..
Pytalam sie o ta nospe to powiedzial ze jak nie mam.skurczy to zeby nie brac bo to jednak nie jest takie obojetne dla dziecka..
12 mam prenatalne wiec moze wiecej sie dowiem...
Ide kobitki sniadanko zjesc
Rzecz jasna trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty..
 
Daj jej bułkę pszenną z masłem. Nie powinna jej zwrócić.
Może to zwykła 3 dniówka.
Mierzyłaś temperaturę?
 
U mnie w domu na takie sprawy daja do picia po lyzeczce odgazowanej Coca-Coli. A do jedzenia sucharki. Do picia to jeszcze gorzka herbata. Tylko nie po lyku a po lyzeczce.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
20170331_091545.jpg



Moj dzidziol dokladnie ma 5.09 cm...:D:D
 

Załączniki

  • 20170331_091545.jpg
    20170331_091545.jpg
    513,9 KB · Wyświetleń: 303
Ja kupilam leginsy sobie w pepco na probe 2 pary i sa znkomite, na brzuch fajnir nachodzą [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t2d [emoji210]
Ciążowe czy zwykle?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję udanych wizyt.
Witam nową mamusię.
Jakoś wczoraj zabrakło weny na pisanie.
Dzisiaj długi dzień teraz siedzę z córkami siostry a jak ona wróci to ja lecę do pracy. No ale piątek w końcu:-) u nas tak cieplutko. Rano jak jechałam to było już 11 stopni. No ale w weekend oczywiście ma padać.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj coś się nie wyspalam. Zaraz muszę wstać i zrobić ciasteczka owsiane, bo się zadeklarowalam na taka konferencje z kościoła. Dzisiaj mam szalony dzień, bo o 15 jadę do Wrocławia na taki wieczorek szkoleniowy z pracy, Ale to akurat będzie bardzo miłe wydarzenie. Do tego czasu muszę się ogarnąć, te ciastka i pójść na miasto po celofan do zapakowania ich.
Co do tych ubrań, to ja już nie wiem co mam kupować. W zeszłym miesiącu kupiłam bluzkę rozmiar większą, żeby była luzniejsza i jest opieta w brzuchu. Niby nic nie przytylam, Ą nawet schudłam w ciąży, Ale jakoś widać mi już lekko brzuszek i nie wiem jak mam się ubierać teraz. Z tymi jeansami ciazowymi to boję się jeszcze kupować, bo teraz mam swój rozmiar 38 i brzuch mi tylko rośnie, ale nie wiem, czy mi też w biodra lekko nie pójdzie. Jak mialyscie dziewczyny i jak kupujecie te ubrania?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oglądam taki program na yt i któryś raz już te amerykanki mówią o zjedzeniu swojego łożyska. Slyszalyscie o tym?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie z rana

Sylwusia to normalne,, kazdy sie przejmuje.

Ja dzis robie makaron z truskawkami.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O rany ale bym zjadła makaron z truskawkami !!! Narobiłaś mi smaka :)) chyba wyślę męża po truskawki zamiast ryby :D szkoda ze te truskawki nie są jeszcze takie jak powinny ale propozycja jest kusząca ;)

JustaKacper śliczna dzidzia!! I jaka już duża :) fajnie, że lekarz przed prenatalnymi Ci wszystko sprawdzał, zawsze coś bedziesz spokojniejsza :-) u mnie na środowej wizycie na usg już było widać wyraźnie nosek i usta dziecka a wiem że to jeden z elementów które oceniają na prenatalnych
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry