reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też śmigam w legginsach z H&M, albo w dresach. Na chwilę obecną nie mam żadnych dzinsow, wszystkie małe w pasie.
Wszystkie dzisiejsze zakupy też w h&m, ile się nachodzilam za ta kurtka... już się poplakalam do męża ze złości i znalazłam w ostatniej chwili mój ideał :-) jest regulowana sznurkiem w pasie, więc na teraz sobie scisne, żeby nie była zbyt workowa i pięknie podkresli resztki talii, a z czasem sznureczek będę luzowac ;-)
 
reklama
Witaj Aneto!
I gratuluję udanych wizyt [emoji1]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Sunday 29 ja przed ciaza nie wiedzialam i nie podejrzewalam nic.Tsh 11,43 tf4 na szczescie w normie.Przepisali mi letrox 75,za jakis czas mam badania czy sie wyrownalo.Ty sama mialas jakies objawy typowe dla niedoczynnosci?Ja mialam takie stany troche poddenerwowania, wrecz depresyjne czasem ale przypisalam to pierwszej utraconej ciazy.Teraz za bardzo nie widze roznicy w nastroju,nadal nic mi sie nie chce ale w sumie biore ten lek dopiero kilka dni.
Ja tez bylam poddenerwowana i wlosy lecialy mi garściami. Niedoczynnosc jest dosyc czesta przyczyna poronien niestety...
 
To ja to chyba jestem jedyna z nadczynnością. Umawiam się do endokrynologa bo mój gin nie widzi problemu. Najpierw jednak kontrolnie badania.
Co do ubrań ciążowych- mam jeszcze legginsy z hm z poprzedniej ciąży, zwykłe z orsay, jeansy jak na razie jedne poszły w zapomnienie. Będę chodzić w legginsach i tunikach a potem zapoluję na sukienki - już nie mogę się doczekać!

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 12 tyg 2 dni
om 13 tyg 0 dni
 
Ja tez bylam poddenerwowana i wlosy lecialy mi garściami. Niedoczynnosc jest dosyc czesta przyczyna poronien niestety...
A szybko zauwazylas u siebie poprawe?zastanawiam sie czy przez te hormony teraz bede w stanie w koncu cieszyc sie dniem na prawde:)
Dziewczyny te wachania nastrojow macie sporadycznie?jak wasze ogolne samopoczucie??
 
Ewkap ja tez dzisiaj po pracy chciałam sobie cos nowego kupić, mierzyłam śliczny płaszczyk w moim przed ciążowym rozmiarze i nie mogłam sie dopiąć w brzuchu :D niestety go nie kupiłam, bo nawet rozmiar większy był niezbyt szeroki więc za długo bym nie pochodziła w nim. Coś czuję że zakupy staną sie dla nas coraz trudniejsze :)
Czemu trudniejsze? Ja to właśnie wczoraj zakupowo poszalałam i bardzo przyjemnie mi się kupuje ubrania ciążowe. Dzisiaj przyszła pierwsza przesyłka z Allegro, kiecka jest bardzo fajna, dobra na ciążę i bez ciąży. Myślę, że te ubrania się nie zmarnują, jeszcze pół roku trzeba w nich chodzić, całe lato, a zresztą to moja pierwsza ciąża, a chciałabym jeszcze co najmniej jedną (o ile ta obecna i poród mnie nie zniechęcą ;)

Ewkap666 ja tez kupuje juz rozmiar wieksze przynajmniej koszulki:) a jakie spodnie kobietki radzicie?mi coraz bardziej nie wygodnie w tych dopasowanych,musze opuszczac stan pod brzuszek:)
Mi tez było strasznie niewygodnie w moich dżinsach. Wczoraj sobie kupiłam takie prawdziwe spodnie ciążowe w KIABI. Mierzyłam je dosyć nieufnie, ale się okazało, że to całkiem wygodne! Zresztą były na przecenie i kupiłam taniej niż normalne spodnie. Dzisiaj pierwszy raz w nich wyszłam z domu i są super. Nic nie ciśnie, nie uwiera, nie spadają, chociaż wcale nie mam jeszcze brzuszka. Są po prostu wygodne i czuję się w nich dobrze. I wyglądam jak człowiek. A w moich starych to się męczyłam, nie dopinałam ich, guzik zaczepiałam o gumkę recepturkę i czasem to było widać. Źle się z tym czułam a najgorsze, że zjeżdżały mi z tyłka. Teraz już nie wyjdę z domu w innych, jak te ciążowe. No albo w kieckach :) Jeszcze czekam na przesyłkę z legginsami :D
 
Witam się i ja :-)
Wczoraj byłam tak wyczerpana tymi zakupami, że padlam zaraz po 21 ;-)
I spało mi się wyjątkowo dobrze, mimo kilku pobudek w nocy na siku. Mężowi też chyba dobrze się spało, bo zaspał. Wstał 45 minut później niz powinien i jeszcze z pretensja do mnie, że go nie obudziłam :-) jak słyszy budzik, to niech wstaje, a nie jeszcze leży i usypia. Ja nigdy nie miałam problemów ze wstawaniem ;-)

Jakie macie plany na dziś?
Która dziś do lekarza?
Co dziś w planach obiadowych?

Sylwuska, ta biegunka to ze stresu. Nie nakręcaj się. Zaparz sobie melise , od razu Ci się poprawi :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja :-)
Wczoraj byłam tak wyczerpana tymi zakupami, że padlam zaraz po 21 ;-)
I spało mi się wyjątkowo dobrze, mimo kilku pobudek w nocy na siku. Mężowi też chyba dobrze się spało, bo zaspał. Wstał 45 minut później powinien i jeszcze z pretensja do mnie, że co nie obudziłam :-) jak słyszy Budzik, to niech wstaje, a nie jeszcze leży i usypia. Ja nigdy nie miałam problemów ze wstawaniem ;-)

Jakie macie plany na dziś?
Która dziś do lekarza?
Co dziś w planach obiadowych?

Sylwuska, ta biegunka to ze stresu. Nie nakręcaj się. Zaparz sobie melise , od razu Ci się poprawi :-)
Wiem, że ze stresu. Kurczę że ja taki nerwus jestem i wszystkim się tak przejmuje wrrr

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry