reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Naprawdę jeśli nie masz w domu melisy, to kup i zaparzaj przed wizytami, lub innymi stresującymi sytuacjami.
Ja już trochę się uspokoiłam, bo wcześniej też miałam straszne nerwy... Każda wizyta w toalecie przyprawiała mnie o mdłości, bałam się czy nie zobaczę krwi lub dzidziusia...

Ostatnim razem właśnie "po siku" na papierze zobaczyłam moje maleństwo...
Ale staram się sobie tłumaczyć, że stres mi tylko szkodzi, poza tym po 10 tygodniu bardzo spada ryzyko zagrożenia. Dbaj o Was, włącz sobie jakąś relaksacyjną muzykę, albo kołysanki dla dzieci Grzegorza Turnau i od razu Ci się poprawi :-)
 
reklama
Witajcie z rana

Sylwusia to normalne,, kazdy sie przejmuje.

Ja dzis robie makaron z truskawkami.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj chciałam sobie kupić truskawki w Biedronce, ale mąż i powiedział, że pewnie jeszcze są bez smaku i odpuściłam :-)
 
Dziendobry Dziewczyny
Ja tez bardzo się denerwowałam tym badaniem prenatalnym, teraz jeszcze czekam na wynik z krwi który bezie w poniedziałek
Na obiad robię dzisiaj lazanię, robi się ja szybko a pogoda dziś będzie piękna 24 stopnie wiec nie zamierzam siedzieć w domu :)
 
Ja wczoraj chciałam sobie kupić truskawki w Biedronce, ale mąż i powiedział, że pewnie jeszcze są bez smaku i odpuściłam :-)
Ja juz jadłam i mi smakowały jak w środku lata a mąż kręcił nosem wiec nie wiem czy były dobre czy ha tak bardzo chciałam żeby były smaczne [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
 
Dzień dobry!
Sylwuska Ewka ma rację, melisa nam pomaga, a szczególnie jak wiemy co nas stresuje i napijemy się jej zanim się nakręcimy.
Ja zostałam dziś zaproszona na ognisko, choć nie wiem czy będę coś jeść, bo mnie od mięsa odrzuciło, a wiadomo ognisko to kiełbaski.
Chłopaki obaj w domu, dziś strajk nauczycieli.
Życzę nam udanego piątku! [emoji2]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Cześć dziewczyny,
bardzo Was proszę o pomoc! 2-letnia córka od wczorajszego obiadu w żłobku wszystko zwraca, a ma już pusty żołądek (popołudnie i noc)... spróbowałam jej tylko dać kleik ryżwowy na kolację i podaję wodę ale efekt wciąż ten sam... wybieram się do pediatry tak czy siak ale prosze, wesprzyjcie mnie poradą, co będę mogła jej podać do zjedzenia bo kompletnie zielona jestem...

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 12 tyg 3 dni
om 13 tyg 1 dni
 
Najważniejsze żeby pila, obojętnie co nawet po łyżeczce jeśli nie chce więcej ale wtedy często bo u taki maluch bardzo szybko się odwadnia
Mój dwulatek miesiąc temu przechodził anginę, gorączka non stop, silny ból gardła nie jadł dosłownie nic przez 3 dni przez co bardzo się martwiłam ale lekarka mnie uspokoiła ze dziecku nic się nie stanie jak nie zje jeśli coś mu dolega ale najwazniejsZe żeby cały czas poić nawet w małych ilościach jeśli inaczej się nie da
Także nic się nie martw tylko zaopatrz się w picie :)
 
Cześć dziewczyny,
bardzo Was proszę o pomoc! 2-letnia córka od wczorajszego obiadu w żłobku wszystko zwraca, a ma już pusty żołądek (popołudnie i noc)... spróbowałam jej tylko dać kleik ryżwowy na kolację i podaję wodę ale efekt wciąż ten sam... wybieram się do pediatry tak czy siak ale prosze, wesprzyjcie mnie poradą, co będę mogła jej podać do zjedzenia bo kompletnie zielona jestem...

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 12 tyg 3 dni
om 13 tyg 1 dni
Może jakaś sucha bułkę i przenna, żeby nie obciążać żołądka. Ja bym podała jeszcze smecte, mojemu synowi pomagala

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek Listopad 2011 [emoji173]
 
reklama
Jeśli zwraca nawet po samej wodzie to dawaj jej często ale po łyżeczce chociaż , może to pomoże
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry