reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny czy ktoras z Was ma problemy z tarczyca?mi wykryli niedoczynnosc. Pierwszy szok za nami,przymuje leki ale nie ukrywam,ze martwie sie o bejbusia.
Hej, ja mam niedoczynność. Wykrylam przed ciąża, dzieki mojej przyjaciółce fizjoterapeutce czarodziejce(moja tesciowa tak ja nazywa). Po serii masaży powiedziala zebym koniecznie zbadala tarczyce bo cos ja niepokoi. No i traf. Bralam eutyrox 25 ale czulam się po nim tragicznie. Teraz mam letrox 50 i jest super. Duze tsh masz? A jak ft4?
 
reklama
Witam Aneta w gronie październikowych mam :)

Ewkap ja tez dzisiaj po pracy chciałam sobie cos nowego kupić, mierzyłam śliczny płaszczyk w moim przed ciążowym rozmiarze i nie mogłam sie dopiąć w brzuchu :D niestety go nie kupiłam, bo nawet rozmiar większy był niezbyt szeroki więc za długo bym nie pochodziła w nim. Coś czuję że zakupy staną sie dla nas coraz trudniejsze :)

Wczoraj gin robił mi cytologię, uprzedził mnie że mogę po niej troszkę plamić i dzisiaj faktycznie się co nie co pojawiło brązowego plamienia. Troche sie wystraszyłam mimo wszystko, bo dziś wróciłam do pracy po 3,5 tygodnia odpoczywania z powodu brudzących plamień.
Ja też miałam brązowe plamienie na drugi dzień po cytologi ale dosłownie kilka kropli.

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Ewkap666 ja tez kupuje juz rozmiar wieksze przynajmniej koszulki:) a jakie spodnie kobietki radzicie?mi coraz bardziej nie wygodnie w tych dopasowanych,musze opuszczac stan pod brzuszek:)
 
Ja mam legginsy ciazowe z h&m i zamowilam 2 pary jeansow ciazowych wlasnie tam. Tylko trzeba brac mniejszy rozmiar a najlepiej w sklepie przymierzyc
 
Hej, ja mam niedoczynność. Wykrylam przed ciąża, dzieki mojej przyjaciółce fizjoterapeutce czarodziejce(moja tesciowa tak ja nazywa). Po serii masaży powiedziala zebym koniecznie zbadala tarczyce bo cos ja niepokoi. No i traf. Bralam eutyrox 25 ale czulam się po nim tragicznie. Teraz mam letrox 50 i jest super. Duze tsh masz? A jak ft4?
Sunday 29 ja przed ciaza nie wiedzialam i nie podejrzewalam nic.Tsh 11,43 tf4 na szczescie w normie.Przepisali mi letrox 75,za jakis czas mam badania czy sie wyrownalo.Ty sama mialas jakies objawy typowe dla niedoczynnosci?Ja mialam takie stany troche poddenerwowania, wrecz depresyjne czasem ale przypisalam to pierwszej utraconej ciazy.Teraz za bardzo nie widze roznicy w nastroju,nadal nic mi sie nie chce ale w sumie biore ten lek dopiero kilka dni.
 
Ja kupilam leginsy sobie w pepco na probe 2 pary i sa znkomite, na brzuch fajnir nachodzą [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t2d [emoji210]
 
Co do szczepionek: my szczepilismy 5w1 plus pneumokoki, ktore byly za darmo dla dzieci urodzonych do 37tc. Moja córcia miala rozyczke poszczepienna, koszmar trwajacy 3 tyg. Kolejne szczepienia odraczane conajmniej rok. Teraz az mnie trzesie na myśl o szczepieniu kolejnego dziecka....
 
Ja noszę jeszcze spodnie sprzed ciąży, choć juz to ostatnie chwile [emoji38] noszę też sukienki, takie bombki z kieszeniami z bawełny, super są i chyba na resztę ciąży dokupię jeszcze ze 2 bo uwielbiam w nich chodzić. Mam jeszcze 2 pary haremek, więc na razie nie muszę zbyt zmieniać garderoby, ale pewnie za miesiącbedzie inaczej [emoji4]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
Ja też miałam brązowe plamienie na drugi dzień po cytologi ale dosłownie kilka kropli.

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.

Ja tez nie mam tego dużo, mam nadzieję jednak że to szybko przejdzie... Póki co leże plackiem a jutro mam wolne.

Chyba sie skuszę na te legginsy z h&m :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry